Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

III liga - sobota: Orlęta Łuków - Karpaty Krosno, godz. 15; niedziela: Górnik II Łęczna - Stal Kraśnik 11, Avia Świdnik - Łada Biłgoraj 17, Spartakus Szarowola - Orlęta Radzyń Podlaski 16.



IV liga - sobota: Lublinianka - Podlasie Biała Podlaska 16, Wisła Puławy - Lewart Lubartów 11, Huragan Międzyrzec Podlaski - Olender Sól 16, Opolanin Opole Lubelskie - Start Krasnystaw 11, Orion Niedrzwica Duża - Włodawianka 15; niedziela: Chełmianka - Janowianka Janów Lubelski 16, POM Iskra Piotrowice - Sparta Rejowiec Fabryczny 15.30, Sokół Adamów - BKS Unia Bełżyce 16.

Bialskopodlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16: Unia Żabików - Orkan Wojcieszków, Grom Kąkolewnica - Victoria Parczew, Dwernicki Stoczek Łukowski - Unia Krzywda, Janowia Janów Podlaski - Dąb Dębowa Kłoda, GLKS Rokitno - ŁKS Łazy, Lesovia Trzebieszów - Niwa Łomazy, LZS Dobryń - Lutnia Piszczac. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Unia Rejowiec - Ruch Izbica 14; niedziela: Vojsławia Wojsławice - Unia Białopole 14, Vitrum Wola Uhruska - Pławanice Kamień 15, Frassati Fajsławice - Brat Siennica Nadolna 15, Kłos Chełm - Agros Suchawa 11, Granica Dorohusk - Hetman Żółkiewka 11, Sawena Sawin - Ogniwo Wierzbica 11. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Motor II Lublin - Wieniawa Lublin 11, LZS Wierzchowiska - Hetman Gołąb 17, Orły Kazimierz Dolny - Amator Rososz-Leopoldów 11; niedziela: Czarni Dęblin - LKS Gościeradów 14, Piaskovia Piaski - MKS Ryki 16, Polesie Kock - Cisy Nałęczów 16, Tajfun Ostrów Lubelski - Sygnał Lublin 16, GKS Niemce - Wisła Annopol 14.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Victoria Łukowa/Chmielek - Korona Łaszczów 17, Ostoja Skierbieszów - Kryształ Werbkowice 15; niedziela: Cosmos Józefów - Roztocze Szczebrzeszyn 16, Hetman II Zamość - Nord 98 Wysokie 17, Echo Zawada - Włókniarz Frampol 16, Huczwa Tyszowce - Orkan Bełżec 17, Sparta Wożuczyn - Unia Hrubieszów 15, Olimpiakos Tarnogród - Omega Stary Zamość 16.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

I liga wschodnia: GKS Górnik Łęczna - KKS Czarni Sosnowiec, sobota, godz. 11, stadion Górnika w Łęcznej.

II liga lubelska -sobota: Tytan Wisznice - Widok Lublin 13, Hetman Zamość - Motor Lublin 16.30.

KOLARSTWO

IV etap 32. Ogólnopolskiego Wyścigu po Ziemi Lubartowskiej, sobota, godz. 12 (zbiórka uczestników o 10.30), start i meta obok Domu Kultury w Kocku.

RUGBY

II liga: Budowlani Lublin - Skra Warszawa, sobota, godz. 13, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

SIATKÓWKA

I Międzynarodowy Turniej Siatkówki Kadetów (ASPS Avia Świdnik, Skra Bełchatów, MOS-Wola Warszawa, kadra woj. świętokrzyskiego, kadra woj. lubelskiego, Oczko Białystok, Dwójka Stalowa Wola, SMS Łódź, STS Skarżysko Kamienna, Stal Kraśnik, Sobieski Lublin oraz dwie drużyny z Rzeczycy na Białorusi), sobota, godz. 10 i niedziela 9.30, hale SP 7 przy ul. Armii Krajowej, SP 5 przy ul. Jarzębinowej oraz PZL przy ul. Fabrycznej (tylko w sobotę) w Świdniku.

SZACHY

Otwarty Turniej Indywidualny, piątek, godz. 16.30 (zapisy 16);

II Mistrzostwa Województwa Juniorów (do lat 19, 12, 14, 16 i 18), sobota, godz. 10 (zapisy 9);

III Otwarte Mistrzostwa Województwa (system szwajcarski na dystansie 9 rund), niedziela, godz. 10 (zapisy 9) - wszystkie imprezy w pawilonie MKS Start przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

I WTK żaków i seniorów, sobota, godz. 9, Zespół Szkół nr 1 przy ul. Wyspiańskiego w Tomaszowie Lubelskim.

TENIS ZIEMNY

XXI Memoriał Zbigniewa Baranowskiego, piątek, godz. 17 (zapisy od 16.30), sobota i niedziela 9, korty KS Budowlani przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

Amatorski turniej o puchar prezesa GKS Górnik Łęczna w kat. do 45 i powyżej 45 lat. Zapisy tel. 605 064 408 w piątek do godz. 15, losowanie o 16, pierwsze gry grupowe o 16.15, w sobotę i niedzielę od godz. 9. Korty Górnika przy al. Jana Pawła II 13.

REKREACJA

Akcja z cyklu „Ruch - zdrowie - życie”, niedziela, godz. 12, zespół boisk SP 3 przy ul. Balladyny w Lublinie.