SPORTOWY WEEKEND

PIŁKA NOŻNA

III liga

Broń Radom - Woy Bukowiec Opoczyński, stadion przy ul. Narutowicza 9, sobota, godz. 16.

IV liga

Wulkan Zakrzew - Zwolenianka Zwoleń, stadion w Taczowie, niedziela, godz. 16; KS Warka - Skra Obory, stadion w Warce, niedziela, godz. 16; Szydłowianka Szydłowiec - Piast Piastów, stadion w Szydłowcu, niedziela, godz. 17.

Liga okręgowa

Akcja Jastrzębia - Oskar Przysucha, niedziela, godz. 17; Polonia Iłża - KS Potworów, niedziela, godz. 13; Plon Garbatka - Sadownik Błędów, niedziela, godz. 17; Zodiak Sucha - Iłżanka Kazanów, niedziela, godz. 16; Oronka Orońsko - Sokół Przytyk, niedziela, godz. 15; Orzeł Wierzbica - Proch Pionki, sobota, godz. 16; KS Kozienice Janików - Powiślanka Lipsko, niedziela, godz. 16.30; Gryfia Mirów - Skaryszewianka Skaryszew, niedziela, godz. 16.

SIATKÓWKA

Siatkarski festiwal

II Międzynarodowy Festiwal Siatkówki, organizowany przez Radomskie Centrum Siatkarskie "Czarni". Turniej seniorów , hala MOSiR, ul. Narutowicza 9

05.09 (piątek): Delecta Bydgoszcz - VK Chemes Humenne (Słowacja), godz. 16; uroczyste otwarcie turnieju, godz. 18; Jadar Radom - BBTS Bielsko-Biała, godz. 18.30.

06.09 (sobota): BBTS - Chemes, godz. 9.30; Jadar - Delecta, godz. 11.30. Mecz pokoleń - byli zawodnicy WKS Czarni Radom - Młodzież RCS Radom, godz. 14; BBTS - Delecta, godz. 16; Jadar - Chemes, godz. 18. Uroczyste zakończenie turnieju, godz. 20.

Turniej kadetów, Grupa A , rywalizują: Lechia Tomaszów Mazowiecki, RCS I Radom, Tahti Tallinn (Estonia), Olimp Ostrołęka. Początek gier (05.09, 06.09) w hali V LO im Romualda Traugutta od godz. 10. Grupa B, rywalizują: AKS Resovia Rzeszów, RCS II Radom, Metro Warszawa, Ryga (Łotwa) - 05.09 i 06.09 od godz. 10 w hali III LO im. Dionizego Czachowskiego.

Faza finałowa 07.09 (niedziela): mecz o 7. miejsce, hala V LO, godz. 9, mecz o 5. miejsce, hala III LO, godz. 9, mecz o 3. miejsce, hala MOSiR, godz. 9.30, mecz o 1. miejsce, hala MOSiR, godz. 11.

KOSZYKÓWKA

Prezentacja zespołu

Festyn rodzinny połączony z prezentacją drugoligowej drużyny Rasasport Radom, plac przed Galerią Rasa przy ul. Żeromskiego, sobota godz. 16.

Zmagania adeptów

II Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Radomia dla zawodników urodzonych w 1994 roku. Sala Publicznego Gimnazjum nr 3 przy ul. Czarnoleskiej 10, piątek, sobota, niedziela od godz. 11. Rywalizują: UKS 40 Radom, Polonia Warszawa, Stal Stalowa Wola, WKK Wrocław, Bryza Kolbudy, Novum Bydgoszcz.