Od III ligi do Klasy B

III liga

Wyniki 5. kolejki: Broń Radom - GLKS Nadarzyn 2:3, Woy Bukowiec Opoczyński - MKS Kutno 3:4, Legionovia Legionowo - Mazur Karczew 0:0, Omega Kleszczów - Włókniarz Konstantynów Łódzki 0:1, Narew Ostrołęka - Mazowsze Grójec 1:1, Warta Sieradz - Wisła II Płock 3:1, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UKS SMS Łódź 0:0, Stal Niewiadów - Nadnarwianka Pułtusk 0:1.

1. Mazur5138-2
2. Legionovia5136-0
3. Świt5138-2
4. Warta5129-3
5. Broń599-4
6. MKS598-6
7. Nadnarwianka573-3
8. Narew574-3
9. Omega575-5
10.GLKS5611-11
11.Włókniarz563-8
12.Wisła II538-9
13.Mazowsze533-6
14.UKS SMS522-6
15.Woy516-15
16.Stal512-12
IV liga

Wyniki 5. kolejki: Korona Ostrołęka - Naprzód Zielonki 3:3, Podlasie Sokołów Podlaski - MKS Przasnysz 5:3, MKS Ciechanów - Okęcie Warszawa 0:0, Przyszłość Włochy - MKS Mława 2:0, Mazur Radzymin - Huragan Wołomin 2:0, Kormoran Łąck - Pogoń Siedlce 0:4, Tęcza 34 Płońsk - Kryształ Glinojeck 2:1, Polonia II Warszawa - Victoria Sulejówek 5:1.

1. Pogoń51313-3
2. MKS51214-5
3. Przyszłość5109-4
4. Tęcza 344107-3
5. Przasnysz5915-10
6. Podlasie5813-13
7. Polonia II478-3
8. Hutnik467-4
9. Victoria466-8
10.Mazur564-7
11.Naprzód457-9
12.Ciechanów552-8
13.Okęcie554-6
14.Kryształ5411-6
15.Huragan535-11
16.Korona515-12
17.Kormoran511-19
Liga okręgowa

Wyniki 4. kolejki: Skrwa Łukomie - Błękitni Gójsk 1:0, Stegny Wyszogród - Mazur Gostynin 1:2, Zryw Bielsk - Zorza Szczawin Kościelny 1:2, Amator Maszewo - Świt Staroźreby 9:0, Skra Drobin - Start Proboszczewice 7:4, Błękitni Gąbin - Unia Iłów 5:1, Kasztelan Sierpc - Wisła Duninów 3:1, Bzura Chodaków - Orzeł Goleszyn 1:2.

1. Błękitni41215-3
2. Mazur4128-1
3. Amator41025-1
4. Kasztelan4913-3
5. Skrwa495-2
6. Zryw4711-8
7. Orzeł465-11
8. Stegny468-6
9. Skra4612-11
10.Bzura466-7
11.Świt444-13
12.Zorza433-6
13.Unia438-21
14.Start417-17
15.Błękitni401-10
16.Wisła403-14
Klasa A

Wyniki 3. kolejki: Kasztelan Białe Błoto - Victoria Wykowo 5:2, Skrwa Brudzeń - Lwówianka Lwówek 6:3, Polonia Radzanowo - Wisła Główina-Sobowo 1:1, Stoczniowiec Płock - Wicher Cieszewo 1:0, Pogoń Słupia - Delta Miszewko Strzałkowskie 2:4, Amator II Maszewo - Huragan Bodzanów 1:3.

1. Delta3913-3
2. Kasztelan3910-4
3. Huragan367-7
4. Wicher367-2
5. Amator II369-5
6. Wisła356-3
7. Skrwa347-8
8. Stoczniowiec341-4
9. Skra II2312-3
10.Lwówianka316-10
11.Czarni212-3
12.Pogoń313-6
13.Polonia313-9
14.Victoria303-22
Klasa B

Wyniki 3. kolejki: ULKS Ciółkowo - Bobry Cierszewo 4:2, Spójnia Mała Wieś - Orkan Lelice 2:2, Relax Miszewo Murowane - Sparta Mochowo 3:4, Unia Czermno - Victoria Cekanowo-Zągoty 11:1, Wisła Kępa Polska - Limit Rybno 4:3, Luszynianka Luszyn - Peklimar Umienino 2:5.

1. Unia3924-1
2. ULKS398-3
3. Spójnia3721-2
4. Sparta366-10
5. Wisła366-6
6. Relax3612-4
7. Peklimar348-6
8. Orkan349-8
9. Limit315-12
10.Bobry307-12
11.Luszynianka302-16
12.Victoria301-29