Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
NARCIARSTWO WODNE

Międzynarodowe zawody Grand Prix of Cable - Lublin 2008, sobota, godz. 8 i 18 (uroczyste otwarcie 16), niedziela 8 (17.30 uroczyste wręczenie nagród), tor KS Manta nad Zalewem Zemborzyckim.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

Ekstraliga: AZS PWSZ Biała Podlaska - Unia Racibórz, niedziela, godz. 11, stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej.

PIŁKA NOŻNA

I liga: Motor Lublin - Tur Turek, sobota, godz. 17, stadion przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

II liga: Hetman Zamość - Ruch Wysokie Mazowieckie, niedziela, godz. 17, stadion przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

III liga - sobota: Stal Kraśnik - Orlęta Łuków, godz. 17; niedziela: Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów, godz. 17 w Rzeszowie (Spartakus gospodarzem); Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica, godz. 17; Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik, godz. 16.

IV liga - sobota: Lublinianka - Janowianka Janów Lubelski, godz. 14, Podlasie Biała Podlaska - Lewart Lubartów, godz. 17, Huragan Międzyrzec Podlaski - Sparta Rejowiec Fabryczny, godz. 16, POM Iskra Piotrowice - Włodawianka Włodawa s. 16, niedziela: Chełmianka - Olender Sól, godz. 17, Wisła Puławy - Opolanin Opole Lubelskie, godz. 17, Sokół Adamów - Orion Niedrzwica Duża, godz. 17, BKS Unia Bełżyce - Start Krasnystaw, godz. 17.

Klasa okręgowa Biała Podlaska - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16: Unia Żabików - Unia Krzywda, Victoria Parczew - Dąb Dębowa Kłoda, Orkan Wojcieszków - ŁKS Łazy, Grom Kąkolewnica - Niwa Łomazy, Dwernicki Stoczek Łukowski - Lutnia Piszczac, Janowia Janów Podlaski - LKS Dobryń, GLKS Rokitno - Lesovia Trzebieszów.

Klasa okręgowa Chełm - sobota: Kłos Chełm - Sawena Sawin, godz. 11, Agros Suchawa - Vitrum Wola Uhruska, godz. 11, Ruch Izbica - Unia Białopole, godz. 13; niedziela: Granica Dorohusk - Vojsławia Wojsławice, godz. 15, Ogniwo Wierzbica - Unia Rejowiec, godz. 15, Frassati Fajsławice - Hetman Żółkiewka, godz. 15, Brat Siennica Nadolna - Pławanice Kamień, godz. 11.

Klasa okręgowa Lublin - sobota: Czarni Dęblin - MKS Ryki, godz. 16, LKS Gościeradów - Cisy Nałęczów, godz. 15, Piaskovia Piaski - Wieniawa Lublin, godz. 14, LZS Wierzchowiska - Orły Kazimierz Dolny, godz. 17; niedziela: Polesie Kock - Sygnał Lublin, godz. 17, Motor II Lublin - Wisła Annopol, godz. 11, Tajfun Ostrów Lubelski - Hetman Gołąb, godz. 15, GKS Niemce - Amator Rososz-Leopoldów, godz. 15.

Klasa okręgowa Zamość - sobota: Nord 98 Wysokie - Roztocze Szczebrzeszyn, godz. 16, Hetman II Zamość - Korona Łaszczów, godz. 11, Victoria Łukowa/Chmielek - Orkan Bełżec, godz. 16, Kryształ Werbkowice - Unia Hrubieszów, godz. 16, Sparta Wożuczyn - Olimpiakos Tarnogród, godz 16; niedziela: Cosmos Józefów - Włókniarz Frampol, godz. 17, Echo Zawada - Ostoja Skierbieszów, godz. 17, Huczwa Tyszowce - Omega Stary Zamość, godz. 17.

JEŹDZIECTWO

II Regionalne zawody konne w skokach przez przeszkody - Tarka 2008, sobota, godz. 13 i niedziela, godz. 15, hipodrom Stadniny Koni Małopolskich Tarka w Wólce Wieprzeckiej (gm. Zwierzyniec).

KARATE

Wakacyjne spotkania z karate, piątek, godz. 12, plac Litewski w Lublinie, sobota i niedziela, godz. 12 nad Zalewem Zemborzyckim.

KOLARSTWO

III etap 32. Wyścigu po Ziemi Lubartowskiej, sobota, godz. 12, start i meta obok siedziby UM w Ostrowie Lubelskim.

II etap ogólnopolskiego Wyścigu o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego, niedziela, godz. 15, start i meta obok Urzędu Gminy w Nieliszu.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

VII turniej mężczyzn z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2008, sobota, godz. 10 (zapisy 9.30), boisko w ośrodku Marta nad jeziorem Firlej.

SZACHY

II Turniej o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, sobota, godz. 16; niedziela: 8.30 i 16 (turniej potrwa do 30.08), Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ul. Turystycznej w Janowie Lubelskim.