Celtic nie wyciągnie konsekwencji wobec Boruca

Artur Boruc nie musi obawiać się, że władze Celiticu Glasgow wyciągną konsekwencje za wydarzenia w Lwowie.
Boruc, Dudka i Majewski wykluczeni z kadry. Boruc zaprzecza »

- Wydalenie bramkarza z drużyny narodowej z powodu nadużywania alkoholu, które z pewnością rozejdzie się głośnym echem w Europie, nikogo w klubie nie cieszy. Ale prawdopodobnie skończy się na rozmowie wychowawczej z trenerem Gordonem Strachanem - mówi dziennikarz "Daily Express" Gary Keown.

Picie przez piłkarzy alkoholu, kłopoty z dyscypliną i przestrzeganiem ciszy nocnej to nie jest dla Celtiku nowy temat. Nie dalej jak 10 dni temu, po wygranym pierwszym meczu nowego sezonu z St. Mirren trzech zawodników mistrza Szkocji, Aiden McGeady, Scott Brown i Darren O'Dea wdało się w bójkę przed nocnym klubem w Glasgow o 2. w nocy. Szarpaninę z klientami baru przerwała dopiero interwencja policji.

Najbardziej agresywny O'Dea został zakuty w kajdanki i resztę nocy spędził w areszcie. Brown zakończył wieczór z wielką śliwą pod okiem. Do incydentu doszło przed tym samym klubem Bamboo, gdzie w kwietniu McGeady pobił się z kibicem Glasgow Rangers. Jedyne konsekwencje jakie spotkały zawodników to "wychowawcza" rozmowa ze Strachanem.

O mocno zdenerwowanym Leo na blogu pisze Robert Błoński »