W czwartej lidze wygrała tylko Warka

PIŁKA NOŻNA. Z sześciu drużyn reprezentujących region radomski w czwartej lidze zwycięstwo odniosła jedynie drużyna KS Warka.

Korona Góra Kalwaria - Radomiak Radom 0:0

Zieloni pomimo przygniatającej przewagi nie znaleźli recepty na pokonanie bramkarza Korony. Najdogodniejszej sytuacji już w 15. minucie meczu nie wykorzystał Arkadiusz Oziewicz, trafiając w sytuacji sam na sam prosto w golkipera. - Jestem zadowolony z postawy zespołu szczególnie w drugiej połowie. Zabrakło nam zdecydowania w sytuacjach podbramkowych - podsumował trener Zbigniew Wachowicz.

Mszczonowianka Mszczonów - Zwolenianka Zwoleń 2:1 (2:1): Gołka (24.), Mańkowski (42.) - Kopeć (18.)

W 18. minucie Paweł Kopeć wykorzystał składną akcję i Zwolenianka objęła prowadzenie. Radość podopiecznych Pawła Potenta nie trwała zbyt długo. Sześć minut później Łukasz Gołka doprowadził do remisu. Zdobyta bramka uskrzydliła gospodarzy, którzy przed zakończeniem pierwszej połowy zdobyli gola.

Szydłowianka Szydłowiec - Amur Wilga 0:0

- Powinniśmy to spotkanie wygrać, jednak zabrakło nam skuteczności. Pochwalić należy bramkarza gości, dzięki któremu Amur zachował czyste konto - ocenił mecz trener Szydłowianki Arkadiusz Skonieczny.

Zryw Sobolew - Pilica Białobrzegi 2:2 (1:0): Cieśla (37.), Piorun (75.) - Stępniewski (82.), Karolewski (90. - karny)

- Remis jest sprawiedliwym wynikiem. Zagraliśmy słabszy mecz niż z Szydłowianką - stwierdził trener Pilicy Mirosław Siara. Ozdobą meczu był gol zdobyty przez Karola Stępniewskiego. Pomocnik Pilicy pokonał bramkarza Zrywu strzałem z 30 m.

Wulkan Zakrzew - Skra Konstancin 1:2 (0:0): Pałgan (50.) - Krawczyk (61., 78.)

Wulkan w 50. minucie za sprawą Mariusza Pałgana wyszedł na prowadzenie. Kilka chwil później fatalny w skutkach błąd golkipera gospodarzy Bartłomieja Grymuły doprowadził do remisu. Przy stanie 1:1 Sławomir Pysiak pokonał bramkarza Skry, jednak arbiter nie uznał gola dla Wulkanu. Miejscowych dobił strzelec pierwszej bramki Piotr Krawczyk wykorzystując błąd defensywy Wulkanu.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS Warka 2:3 (2:2): Seremak (6. 40), Kalinka (88.) - dla Warki

Andrzej Kalinka zdobywając gola głową pod koniec meczu zapewnił beniaminkowi ligi trzy punkty. Gospodarze kończyli spotkanie w dziesięciu po czerwonej kartce, którą ujrzał Paweł Gałązka.

Pozostałe wyniki 2. kolejki: Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1 (0:1), KS Piaseczno - Ursus Warszawa 2:1 (1:0), Piast Piastów - pauza.