Sport w skrócie

ŻUŻEL. Komplet Nichollsa

W meczu angielskiej Elite League zespół Coventry Bees pokonał na własnym torze Eastbourne Eagles 52:41. W drużynie pokonanych wystąpiło dwóch obcokrajowców Marmy Polskie Folie Rzeszów. Anglik Scott Nicholls zdobył 18 punktów (3, 6, 3, 3, 3), a Australijczyk Cameron Woodward dorzucił cztery "oczka" (1, 1, 0, 2).

Bjerre poza podium

Obcokrajowiec Marmy Polskie Folie Rzeszów Duńczyk Kenneth Bjerre zajął czwarte miejsce w finale indywidualnych mistrzostw Danii. Po dwóch turniejach rozegranych w Holsted i Outrup Bjerre z dorobkiem 22 punktów zajmował czwarte miejsce i razem z Nicki Pedersenem, Hansem Andersenem i Nielsem Kristianem Iversenem awansował do finału. W nim wygrał Pedersen przed Iversenem i Andersenen. Bjerre był czwarty.