Tur na remis

Piłkarze Tura Turek zremisowali 1:1 z Wisłą Płock. Goście nie wytrzymali nerwowo - czerwoną kartkę za uderzenie rywala dostał Ireneusz Kowalski.
Pierwsze pół godziny meczu nie wskazywały na to, że Tur jest w stanie nawiązać wyrównaną walkę z płocczanami i zdobyć choć punkt. Zwłaszcza że już od 2. min przegrywał - po dośrodkowaniu Jacek Wiśniewski zgrał piłkę głową, a Mateusz Żytko łatwo pokonał Witolda Sabelę. Później kolejne gole mogli zdobyć Karol Gregorek i Adrian Mierzejewski, ale bramkarz Tura był na posterunku.

Gospodarze ocknęli się po 30. min. Zaczęli przeważać, a w 37. min Łukasz Cichos strzelił mocno, po ziemi. Zasłonięty Robert Gubiec nie miał szans na dobrą interwencję, i w meczu był remis. Po przerwie piłkarze Tura mieli okazje, by strzelić zwycięskiego gola, jednak strzał Radosława Pruchnika był niecelny, a Piotr Bieniek przegrał pojedynek sam na sam z Gubcem.

W końcówce meczu na boisku doszło do małej bijatyki - Bartłomiej Sielewski dostał żółtą kartkę za pyskówkę z sędzią, a Ireneusz Kowalski wyleciał z boiska za cios w Adama Łagiewkę.

Tur Turek - Wisła Płock 1:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Żytko (2.), 1:1 Cichos (37.).

Tur: Sabela - Grabowski Ż, Imbiorowicz, Kiczyński Ż (69. Madera Ż), Derbich - Olszewski Ż, Pruchnik (76. Kubowicz), Łagiewka, Topolski (22. Hyży) - Bieniek, Cichos.

Wisła: Gubiec - Rogalski, Jarczyk, Sielewski Ż, Żytko - Grzeszczyk Ż, J. Wiśniewski Ż (45. Gęśla Ż), Kowalski Cz, Mierzejewski - Majkowski (83. B. Wiśniewski), Gregorek (59. Wyszogrodzki).

Widzów 1 tys.