Nowi piłkarze w Górniku

W środę kontrakty z I-ligowym Górnikiem Łęczna podpisało trzech nowych zawodników - Prejuce Nakoulma, Marcin Truszkowski i Krzysztof Kazimierczak.
Nakoulma, 21-letni napastnik rodem z Burkina Faso, do niedawna występował w Hetmanie Zamość. Do zespołu z Łęcznej trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego.

Marcin Truszkowski do Górnika przyszedł z Jagiellonii Białystok i związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2010 r. Niedawny obrońca warszawskiej Polonii - Krzysztof Kazimierczak - również podpisał dwuletni kontrakt.

Dziś umowę z łęcznianami podpisze Damian Flis z Chełmianki. Z kolei kwestie kontraktów Piotra Rafalskiego (Legia Warszawa) i Jakuba Giertla (MFK Koszyce) zostaną wyjaśnione w ciągu tygodnia. W tej chwili toczą się rozmowy z ich macierzystymi klubami.

Były piłkarz Górnika, Piotr Bronowicki, ostatnio występujący w Legii Warszawa, z którą rozwiązał umowę, ma za sobą rozmowę z prezesem Marianem Bulakiem w sprawie powrotu do Łęcznej. Zawodnikowi przedstawiono warunki i teraz decyzja należy do niego.