Sport.pl

Składy Jezioraka i OKS na sezon 2008/09 oraz terminarz

OKS 1945:

Bramkarze:

Bartosz Grygorowicz (1986), Daniel Iwanowski (1980), Łukasz Okuniewski (1990)

Obrońcy: Tomasz Aziewicz (1982), Dariusz Frankowski (1986), Marcin Grabowski (1981)

Paweł Podhorodecki (1987), Jakub Prusik (1990), Sebastian Spychała (1987), Robert Wróblewski (1988) , Radosław Stefanowicz (1987), Marcin Witkowski (1984)

Pomocnicy:

Paweł Alancewicz (1988), Kamil Graczyk (1987), Grzegorz Lech (1983), Daniel Michałowski (1987), Piotr Sokołowski (1990), Przemysław Płoszczuk (1990), Łukasz Wróblewski (1984)

Napastnicy:

Paweł Łukasik (1986), Łukasz Suchocki (1987), Paweł Chwaszczewski (1989), Mateusz Różowicz (1990)

Przybyli: Daniel Iwanowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Radosław Stefanowicz (SMS Łódź), Marcin Grabowski (Nadnarwianka Pułtusk), Marcin Witkowski (MKS Mielnik), Radosław Wróblewski (MKS Mława), Łukasz Wróblewski (Olimpia Elbląg), Przemysław Płoszczuk (Kmita Zabierzów), Paweł Chwaszczewski (MKS Korsze), Piotr Sokołowski (junior)

Odeszli:

Jacek Gabrusewicz (Dolcan Ząbki), Tomasz Zakierski, Grzegorz Sobiech, Łukasz Harmaciński (wszyscy Jeziorak Iława), Rzeźnikiewicz (Olimpia Grudziądz), Paweł Szypulski, Jarosław Marcin Łukaszewski (powrót do Błękitnych Pasym), Mariusz Mikłowski, Maciej Szostek



Jeziorak Iława

Bramkarze:

Tomasz Staniszewski (ur. 1980), Grzegorz Sobiech (1985), Maciej Kula (1992)

Obrońcy:

Sławomir Święcki (1975), Tomasz Zakierski (1981), Dawid Kowalski (1989), Sebastian Zawadzki (1989), Cezary Ruczyński (1987), Przemysław Roszkowski (1984)

Pomocnicy:

Tomasz Radziński (1976), Jakub Drzystek (1983), Daniel Jędrychowski (1982), Piotr Dymowski (1977), Tomasz Kolibowski (1992), Bartłomiej Pietrasik (1984)

Napastnicy:

Bartosz Dobroński (1988), Łukasz Harmaciński (1982), Kamil Ludwiczak (1988), Wojciech Figurski (1984), Tomasz Sedlewski (1990)

Przybyli:

Grzegorz Sobiech (OKS 1945 Olsztyn), Tomasz Zakierski (OKS 1945 Olsztyn), Łukasz Harmaciński (OKS 1945 Olsztyn), Sebastian Zawadzki (junior), Przemysław Roszkowski (Olimpia Grudziądz)

Odeszli:

Tony Uzoma Chukwuemeka (powrót do Warszawy), Chinedu Michael Nwobi (powrót do Warszawy), Hamzat Hafeez (powrót do Warszawy), Kamil Jędrzejewski (GKS Wikielec), Radosław Makowski (Motor Lubawa), Kamil Tomczyk



Terminarz spotkań jesień 2008



Kolejka 1. (30 lipca)

Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn

Kolejka 2. (2-3 sierpnia)

OKS 1945 Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz

Jeziorak Iława - Start Otwock

Kolejka 3. (6 sierpnia)

Start Otwock - OKS 1945 Olsztyn

Ponidzie Nida Pińczów - Jeziorak Iława

Kolejka 4. (9-10 sierpnia)

OKS 1945 Olsztyn - Przebój Wolbrom

Jeziorak Iława - Stal Poniatowa

Kolejka 5. (16-17 sierpnia)

Ponidzie Nida Pińczów - OKS 1945 Olsztyn

Górnik Wieliczka - Jeziorak Iława

Kolejka 6. (23-24 sierpnia)

OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz

Jeziorak Iława - Okocimski KS Brzesko

Kolejka 7. (30-31 sierpnia)

Stal Poniatowa - OKS 1945 Olsztyn

Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława

Kolejka 8. (3 września)

OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki

Jeziorak Iława - Concordia Piotrków Trybunalski

Kolejka 9. (6-7 września)

Górnik Wieliczka - OKS 1945 Olsztyn

Sokół Aleksandrów Łódzki - Jeziorak Iława

Kolejka 10. (13-14 września)

OKS 1945 Olsztyn - Kolejarz Stróże

Jeziorak Iława - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 11. (20-21 września)

Okocimski KS Brzesko - OKS 1945 Olsztyn

Przebój Wolbrom - Jeziorak Iława

Kolejka 12. (27-28 września)

OKS 1945 Olsztyn - ŁKS Łomża

Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz

Kolejka 13. (4-5 października)

Ruch Wysokie Mazowieckie - OKS 1945 Olsztyn

Wigry Suwałki - Jeziorak Iława

Kolejka 14. (8 października)

OKS 1945 Olsztyn - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Jeziorak Iława - Kolejarz Stróże

Kolejka 15. (11-12 października)

Concordia Piotrków Trybunalski - OKS 1945 Olsztyn

ŁKS Łomża - Jeziorak Iława

Kolejka 16. (18-19 października)

OKS 1945 Olsztyn - Hetman Zamość

Jeziorak Iława - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 17. (25-26 października)

Sokół Aleksandrów Łódzki - OKS 1945 Olsztyn

Hetman Zamość - Jeziorak Iława

Kolejka 18. (8-9 listopada)

OKS 1945 Olsztyn - Jeziorak Iława

Kolejka 19 (15-16 listopada)

Sandecja Nowy Sącz - OKS 1945 Olsztyn

Start Otwock - Jeziorak Iława



Po pierwszych pojedynkach



Część spotkań w drugiej lidze rozegrano w miniony weekend. Trzy kolejne odbędą się dzisiaj, a ostatnie dwa zaplanowano odpowiednio na 20 sierpnia i 10 września



Wyniki 1. kolejki

Start Otwock - Hetman Zamość 0:0

Sokół Aleksandrów Łódzki - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (Ziółkowski 44, Olejniczak 75)

Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Maz. 2:1 (Stencel 42, Cichoń 64 - Żuberek 69k)

Okocimski Brzesko - Wigry Suwałki 3:3 (Kajda 22, 5, Szczoczarz 38k, Ołowniuk 24 - Drągowski 72, 77k)



Pozostałe spotkania 1. kolejki

30 lipca (godz. 17)

Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn

ŁKS Łomża - Stal Poniatowa

Concordia Piotrków Trybunalski - Przebój Wolbrom

20 sierpnia

Kolejarz Stróże - Górnik Wieliczka

10 września

Ponidzie Nida Pińczów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski



II liga

1. Sokół Aleksandrów Ł. 1 32:0
2. Pelikan Łowicz132:1
3. Okocimski Brzesko113:3
4. Wigry Suwałki113:3
5. Start Otwock110:0
6. Hetman Zamość110:0
7. Jeziorak Iława000:0
8. Ponidzie Pinczów000:0
9. Stal Poniatowa000:0
10. Górnik Wieliczka 000:0
11. Concordia Piotrków 000:0
12. Przebój Wolbrom000:0
13. Kolejarz Stróże 000:0
14. ŁKS Łomża000:0
15. KSZO Ostrowiec Św. 000:0
16. OKS 1945 Olsztyn000:0
17. Ruch Wys. Maz. 101:2
18. Sandecja Nowy Sącz100:2