Terminarz I ligi

1. kolejka - 26-27 lipca

Stal Stalowa Wola - Odra Opole, Dolcan Ząbki - Zagłębie Lubin, Górnik Łęczna - Motor Lublin, Widzew Łódź - Warta Poznań, Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock, GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków, Tur Turek - GKS Katowice, Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście, Korona Kielce - GKP Gorzów Wielkopolski

2. kolejka - 2-3 sierpnia

Warta - Stal, Kmita - Katowice, Wisła - Jastrzębie, Odra - Podbeskidzie, Motor - Widzew, Korona - Górnik, Zagłębie - GKP, Flota - Dolcan, Tur - Znicz

3. kolejka - 6 sierpnia

Stal - Motor, Dolcan - Kmita, GKP - Flota, Górnik - Zagłębie, Widzew - Korona, Podbeskidzie - Warta, Jastrzębie - Odra, Tur - Wisła, Katowice - Znicz

4. kolejka - 9-10 sierpnia

Korona - Stal, Kmita - Znicz, Wisła - Katowice, Odra - Tur, Warta - Jastrzębie, Motor - Podbeskidzie, Zagłębie - Widzew, Flota - Górnik, Dolcan - GKP

5. kolejka - 16-17 sierpnia

Stal - Zagłębie, GKP - Kmita, Górnik - Dolcan, Widzew - Flota, Podbeskidzie - Korona, Jastrzębie - Motor, Tur - Warta, Katowice - Odra, Wisła - Znicz

6. kolejka - 23-24 sierpnia

Flota - Stal, Kmita - Wisła, Odra - Znicz, Warta - Katowice, Motor - Tur, Korona - Jastrzębie, Zagłębie - Podbeskidzie, Dolcan - Widzew, GKP - Górnik

7. kolejka - 30-31 sierpnia

Stal - Dolcan, Górnik - Kmita, Widzew - GKP, Podbeskidzie - Flota, Jastrzębie - Zagłębie, Tur - Korona, Katowice - Motor, Znicz - Warta, Wisła - Odra

8. kolejka - 3 września

GKP - Stal, Kmita - Odra, Warta - Wisła, Motor - Znicz, Korona - Katowice, Zagłębie - Tur, Flota - Jastrzębie, Dolcan - Podbeskidzie, Górnik - Widzew

9. kolejka - 6-7 września

Stal - Górnik, Widzew - Kmita, Podbeskidzie - GKP, Jastrzębie - Dolcan, Tur - Flota, Katowice - Zagłębie, Znicz - Korona, Wisła - Motor, Odra - Warta

10. kolejka - 13-14 września

Widzew - Stal, Kmita - Warta, Motor - Odra, Korona - Wisła, Zagłębie - Znicz, Flota - Katowice, Dolcan - Tur, GKP - Jastrzębie, Górnik - Podbeskidzie

11. kolejka - 20-21 września

Stal - Kmita, Podbeskidzie - Widzew, Jastrzębie - Górnik, Tur - GKP, Katowice - Dolcan, Znicz - Flota, Wisła - Zagłębie, Odra - Korona, Warta - Motor

12. kolejka - 27-28 września

Stal - Podbeskidzie, Kmita - Motor, Korona - Warta, Zagłębie - Odra, Flota - Wisła, Dolcan - Znicz, GKP - Katowice, Górnik - Tur, Widzew - Jastrzębie

13. kolejka - 4-5 października

Jastrzębie - Stal, Podbeskidzie - Kmita, Tur - Widzew, Katowice - Górnik, Znicz - GKP, Wisła - Dolcan, Odra - Flota, Warta - Zagłębie, Motor - Korona

14. kolejka - 8 października

Stal - Tur, Kmita - Korona, Zagłębie - Motor, Flota - Warta, Dolcan - Odra, GKP - Wisła, Górnik - Znicz, Widzew - Katowice, Podbeskidzie - Jastrzębie

15. kolejka - 11-12 października

Katowice - Stal, Jastrzębie - Kmita, Tur - Podbeskidzie, Znicz - Widzew, Wisła - Górnik, Odra - GKP, Warta - Dolcan, Motor - Flota, Korona - Zagłębie

16. kolejka - 18-19 października

Stal - Znicz, Kmita - Zagłębie, Flota - Korona, Dolcan - Motor, GKP - Warta, Górnik - Odra, Widzew - Wisła, Podbeskidzie - Katowice, Jastrzębie - Tur

17. kolejka - 25-26 października

Wisła - Stal, Tur - Kmita, Katowice - Jastrzębie, Znicz - Podbeskidzie, Odra - Widzew, Warta - Górnik, Motor - GKP, Korona - Dolcan, Zagłębie - Flota

18. kolejka - 8-9 listopada

Odra - Stal, Flota - Kmita, GKP - Korona, Zagłębie - Dolcan, Motor - Górnik, Warta - Widzew, Wisła - Podbeskidzie, Znicz - Jastrzębie, Katowice - Tur

19. kolejka - 15-16 listopada

Stal - Warta, Znicz - Tur, Katowice - Kmita, Jastrzębie - Wisła, Podbeskidzie - Odra, Widzew - Motor, Górnik - Korona, GKP - Zagłębie, Dolcan - Flota