Zwycięski gol Bugały

Górnik Łęczna pokonał w środowym meczu sparingowym Wigry Suwałki 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył 35-letni Paweł Bugała.
Szkoleniowiec Górnika w każdej połowie do gry wystawił różne jedenastki. - W pierwszej części poziom gry był niższy, niż oczekujemy. Odnoszę wrażenie, że po zgrupowaniu piłkarze są nieco znudzeni. W drugiej połowie, w której zagrali zmiennicy, było już lepiej. Dziś wyróżniało się tylko kilku zawodników - Rafał Niżnik czy Jakub Wierzchowski. Ogólnie nie jestem zadowolony z dzisiejszej postawy drużyny - ocenił szkoleniowiec.

W poniedziałek do zespołu dołączył Lubomir Iwanski, były młodzieżowy reprezentant Ukrainy. Jednak w meczu z Wigrami nie zachwycił.

W tym tygodniu działacze Górnika usiądą do rozmów z testowanymi od dawna piłkarzami. Chodzi o Jakuba Giertla (Stal Rzeszów), Krzysztofa Kazimierczaka (Polonia Warszawa), Damiana Flisa (Chełmianka), Marcina Truszkowskiego (Jagiellonia), Prejuce'a Nakoulmę (Hetman), Piotra Rafalskiego (Legia).

W sobotę Górnik w Zamościu zmierzy się z Hetmanem.Górnik Ł. 1 (0)

Bugała (58.)

Wigry 0Górnik (I połowa): Wierzchowski - Tomczyk, Mazurkiewicz, Karwan, Iwanski - Bartoszewicz, Nikitović, Głowacki, Niżnik, Truszkowski - Nakoulma

Górnik (II połowa): Giertl - Jędrzejuk, Rafalski, Musuła, Kazimierczak - Stachyra, Flis, Bugała, Michalak - Szymanek, Surdykowski