Sport.pl

Gareth Barry ukarany za krytykę trenera i chęć przejścia do Liverpoolu

Aston Villa poinformowała, że zdyscyplinowała Garretha Barry'ego za niestosowne komentarze, jakie ukazały się w weekendowej prasie.
O'Neill: Oddam Barry'ego za Torresa i Gerrarda »

Barry powiedział, że trener "znalazł czas na to, żeby być ekspertem BBC, a nie znalazł czasu na rozmowę z nim". Dodał też, że chciałby przenieść się do Liverpoolu.

- Ostatni raz rozmawiałem z trenerem na początku czerwca. Tylko tyle. Pomyślałem więc, że staruszek i klub co innego mówią na pokaz, a prywatnie w ogóle się mną nie interesują. A jakie inne wnioski miałem wyciągnąć? - pyta ironicznie Barry.

Aston Villa skomentowała, że pozwoliłaby na przenosiny, gdyby klub z Anfield zaoferował rozsądną cenę, bo dwie poprzednie propozycje były zdecydowanie za małe. Mówi się o kwotach ponad 10 mln funtów, podczas gdy klub z Birmingham oczekuje co najmniej 18 mln.

Wywiad będzie kosztował Barry'ego dwie tygodniówki - ok. 80 tys. funtów. W czwartek piłkarze Aston Villi przeprowadzą pierwszy przedsezonowy trening, ale trener Martin O'Neill nie chce, aby Barry w nim uczestniczył.

Niedoceniony Robinho odejdzie do Chelsea? »