Odra Wodzisław ogrywa sąsiada w sparingu

W meczu kontrolnym pomiędzy Odrą Wodzisław i GKS-em Jastrzębie górą przedstawiciele ekstraklasy, którzy zwyciężyli pierwszoligowca 2:1

W meczu kontrolnym pomiędzy Odrą Wodzisław i GKS-em Jastrzębie górą byli przedstawiciele ekstraklasy, którzy zwyciężyli 2:1. Więcej dogodnych szans stworzyli sobie jastrzębianie, jednak wyraźnie brakowało im zimnej krwi pod bramką rywala. Najlepszą okazję zmarnował testowany przez trenera GKS-u Jerzego Wyrobka - Jarosław Wieczorek, który z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. Spośród sprawdzanych do gry w Jastrzębiu zawodników, najwyżej stoją akcje bramkarza Concordii Knurów Pawła Zarzyckiego. Nową roczną umowę z jastrzębskim klubem zawarł Łukasz Pielorz. Odra podpisała kontrakty z czwórką piłkarzy: Marcinem Juszczykiem, Marcinem Dymkowskim, Maciejem Małkowskim oraz Piotrem Gierczakiem. Na środowym treningu drużyny ma się pojawić napastnik Legii Warszawa Maciej Korzym.

GKS Jastrzębie 1 (0)

Odra Wodzisław 2 (0)

Bramki: 1:0 Gorzała (61.), 1:1 Aleksander (67.), 1:2 Szary (80. karny)

GKS: Zarzycki - Wrześniak, Wrzask, Staniek, Pielorz - Wieczorek, Grabczyński, Adaszek, Bednarek - Kubisz, Żbikowski. II połowa: Tomala - Pielorz, Staniek (76. Trukała), Ciemięga, Wrześniak - Karwot, Kostecki, Gorzała, Chrabąszcz - Kubisz, Łaciok.

Odra: Stachowiak - Szymiczek, Dymkowski, Dudek, Szary - Kuranty, Woś, Rygel, Małkowski - Seweryn, Świerzyński. II połowa: Juszczyk - Radler, Kowalczyk, Dymkowski (58. Cichy), Kokoszka - Błażejewski, Gierczak, Kuranty (58. Jakosz), Szary - Seweryn, Aleksander.