Wystartowały "Wakacje z Omegą"

I Wakacyjny Turniej w Piłce Nożnej "Wakacje z Omegą" zakończył się zwycięstwem zespołu Śródmieścia. W szranki stanęło sześć 11-osobowych drużyn.
Zawody zorganizowane przez Ognisko TKKF Omega rozegrano nad lubelskim Zalewem Zemborzyckim w ośrodku Marina. Mecze odbywały się na dużym boisku. W turnieju grano systemem każdy z każdym. W imprezie uczestniczyły drużyny Śródmieścia, Sygnału, Kaliny, Felina, Omegi i Wrotkowa. Po rozegraniu wszystkich spotkań prowadziły z identycznym dorobkiem punktowym ekipy Śródmieścia i Sygnału. W bezpośrednim spotkaniu padł remisowy wynik 1:1. Na wniosek kapitanów obydwu zespołów odbył się mecz, mający ostatecznie wyłonić zwycięzcę. Śródmieście w spotkaniu o I miejsce wysoko pokonało Sygnał 7:3 (bramki zdobyli: Patryk Piątkowski 2, Wojciech Choina 2, Mateusz Pyła, Łukasz Słoboda, Adrian Łysiak - Adrian Pytka 2, Piotr Jezior).

W składzie triumfatora ze Śródmieścia wystąpili: Piątkowski, Choina, Łysiak, M. Pyła, Słoboda, Patryk Pyła, Bartek Wach, Piotr Tobolewski, Sylwester Tomczak, Adrian Lipa i Konrad Szafranek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Choina, a najwięcej goli (8) zdobył Pytka z Sygnału.