Wygrana Śródmieścia

Zarząd Wojewódzki TKKF i TKKF Omega zorganizowały turniej piłkarski "Żegnaj, szkoło". Bezkonkurencyjny okazał się zespół Śródmieścia.
Mecze rozgrywane były na obiektach Szkoły Podstawowej nr 30 w Lublinie. Na starcie stanęło siedem drużyn, które podzielono na dwie grupy. W grupie A zagrały Zefir Chełm, Śródmieście, Sygnał i Starówka, a w B - FC Maja, FC Felin oraz Omega. Zwycięzcy grup - Śródmieście i Omega - spotkały się ze sobą w meczu finałowym. Zespół ze Śródmieścia nie pozostawił Omedze żadnych złudzeń, kto jest lepszy, pewnie wygrywając 3:0. W spotkaniu o trzecie miejsce Sygnał pokonał drużynę z Felina 2:0. Pozostałe miejsca zajęły kolejno FC Maja, Starówka i chełmski Zefir. Każdy z zespołów otrzymał puchary, dyplomy i piłki. Przyznano też nagrody indywidualne.

W barwach zwycięzcy turnieju wystąpili: Łukasz Słoboda, Patryk Piątkowski, Piotr Tomaszewski, Sylwester Tomczak, Patryk Pyła, Dawid Grzegorczyk, Adrian Łysiak, Wojciech Choina i Bartek Skubis.

Na najlepszego zawodnika zawodów wybrano Adriana Krysiaka z zespołu FC Felin, a najlepszego bramkarza - Marcina Rudzia (Omega). Natomiast najwięcej bramek zdobył Patryk Piątkowski.