Nagrody na koniec sezonu

Bydgoski Pałac zakończył sezon. Najwięcej radości przysporzyły klubowi zespoły młodzieżowe


W tym sezonie nie udało się młodym zawodniczkom Pałacu stanąć na podium mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych, ale to aż osiem siatkarek klubu (Anna Wodrowska, Agata Skiba, Marta Kotarska, Izabela Cieśnik, Justyna Sosnowska, Ewelina Krzywicka, Zuzanna Czyżnielewska i Paulina Cała) wchodziło w skład kadry województwa kujawsko-pomorskiego, która zdobyła srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Jaworze. Jednym z dwóch szkoleniowców zespołu był Rafał Gąsior (drugim Mariusz Soja z Budowlanych Toruń).

Sukcesem bydgoskiego klubu są też awanse zespołów do finałów MP. Juniorki zajęły w Łańcucie szóste miejsce, kadetki były piąte w Tomaszowie Lubelskim. Tę samą pozycję zajęły także młodziczki.

Agata Skiba została powołana do kadry narodowej juniorek, z którą uczestniczyła w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy Juniorek. Jest ona w składzie przygotowującym się do turnieju finałowego. W ogólnopolskim finale Gimnazjady zespół reprezentujący Gimnazjum nr 10, w skład którego wchodzą zawodniczki KS Pałac, zajął także pierwsze miejsce zdobywając złote medale tych rozgrywek.