Piknik nad Krzywym i zawody w Sztumie

Olsztyński Klub Smoka proponuje kolejny piknik z atrakcjami i wspólnym pływaniem po okolicznych akwenach - tym razem w sobotę na Jeziorze Krzywym
W pikniku może wziąć udział każdy bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Wystarczy jedynie przyjść w sobotę o godz. 10 na przystań przy ul. Jodłowej w Olsztynie.

Właśnie z powodu pikniku ani ekipa Forda, ani Olsztyńskiego Klubu Smoka nie pojedzie na drugą edycję Chełmińskich Regat Smoczych Łodzi, którą zorganizowano z okazji 750-lecia Chełmna. - Część naszych zawodników weźmie również udział w międzyokręgowych zawodach kajakarzy w Sztumie - informuje Wacław Sklinsmont z klubu smoka.

Przypomnijmy, w tym roku olsztyńskie załogi przygotowują się do kilku poważnych imprez, m.in. mistrzostw Polski (na początku lipca odbędą się w Olsztynie), Mistrzostw Europy Reprezentacji (Sabaudia, Włochy zaplanowane we wrześniu), Długodystansowych Mistrzostw Polski (27 września, Gdańsk) oraz Mistrzostw świata (28-29 września, na poznańskim torze Malta).