Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 34. kolejki: MKS Mława - Mazowsze Płock 1:0, Okęcie Warszawa - Korona Góra Kalwaria 1:2, Wulkan Zakrzew - Hutnik Warszawa 1:0, Narew Ostrołęka - GLKS Nadarzyn 3:1, Mazur Karczew - Piast Piastów 3:0, Ursus Warszawa - Start Otwock 2:2, Polonia II Warszawa - Korona Ostrołęka 3:0 (wo), Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Szydłowianka Szydłowiec 1:0, Tęcza 34 Płońsk - Legionovia Legionowo 1:5.

1. Start347657-21
2. GLKS347146-20
3. Narew347054-17
4. Legionovia346851-26
5. Mazur346452-25
6. Mazowsze346050-33
7. Pogoń345346-45
8. Korona345253-44
9. MKS344546-47
10.Korona344034-49
11.Okęcie343938-46
12.Wulkan343337-55
13.Piast343335-58
14.Szydłowianka343331-44
15.Polonia II343243-49
16.Ursus343027-56
17.Hutnik342938-56
18.Tęcza342423-70
Liga okręgowa

Wyniki 28. kolejki: Stegny Wyszogród - Limit Rybno 12:0, Mazur Gostynin - Start Proboszczewice 1:0, Zryw Bielsk - Kormoran Łąck 0:4, Polonia Radzanowo - Świt Staroźreby 0:3 (wo), Skrwa Łukomie - Wicher Cieszewo 3:0 (wo), Błękitni Gójsk - Wisła Duninów 2:2, Bzura Chodaków - Orkan Sochaczew 1:1, Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 2:3.

1. Kormoran285871-26
2. Bzura275151-36
3. Wisła284772-52
4. Orkan284565-43
5. Start284458-44
6. Stegny284364-62
7. Zryw284159-66
8. Błękitni283958-62
9. Orzeł283956-63
10.Mazur283839-41
11.Skrwa283852-54
12.Świt273348-49
13.Wicher283148-53
14.Polonia283049-74
15.Stoczniowiec283032-60
16.Limit282940-77
Klasa A

Wyniki 24. kolejki: Unia Iłów - Delta Miszewko Strzałkowskie 3:3, Pogoń Słupia - Amator II Maszewo 3:1, Huragan Bodzanów - Skrwa Brudzeń 6:1, Lwówianka Lwówek - Sparta Mochowo 2:5, Wisła Główina-Sobowo - Skra II Drobin 0:2, Victoria Wykowo - Czarni Rempin 0:3 (wo), Zorza Szczawin Kościelny - Orkan Lelice 3:0 (wo).

1. Zorza245170-43
2. Unia244783-34
3. Wisła244367-28
4. Huragan244264-42
5. Pogoń244059-49
6. Skrwa243965-45
7. Delta243555-43
8. Amator II243346-54
9. Skra II243151-53
10.Czarni243157-71
11.Lwówianka242638-43
12.Sparta242135-70
13.Victoria242142-84
14.Orkan241443-116
Klasa B

Wyniki 26. kolejki: Victoria Cekanowo-Zągoty - Wisła Kępa Polska 3:0 (wo), Unia Czermno - Relax Miszewo Murowane 2:6, Bobry Cierszewo - Kasztelan Białe Błoto 2:4.

1. Kasztelan235687-20
2. Relax224459-36
3. Bobry234351-33
4. Białkowo222431-44
5. Wisła222142-81
6. Victoria221946-74
7. Unia221629-63