Piłkarska V liga

Wyniki pięciu grup
V LIGA

KATOWICE I

Iskra Pszczyna - Śląsk Świętochłowice 3:2 (0:0): Mendocha, Ryguła, Kruszyński - Rzeźniczek, Fruehmark; Piast Leszczyny - GTS Bojszowy 2:1 (2:0): Mazgaj, Obarski - Myszor; Orzeł Mokre - AKS Mikołów 4:3 (0:3): Struś 2, Potyka, Nadzieja - Małysa 2, Kutka; LKS Bełk - MKS Lędziny 3:5 (1:2): Stanek 2, Birówka - Gardawski, Matysek, K. Firlej, Napieraj, Gąsior; Krupiński Suszec - Unia Bieruń Stary 3:2 (2:2): Błażyca, Szweda, Dastig - Latusek, Stankiewicz; Gwarek Ornontowice - Ogrodnik Cielmice 2:0 (0:0): Pawłowski, Janiak; Urania Ruda Śl. - Sokół Wola 6:0 (3:0): Janik, Skowronek, Stawowy, Oczko, Małaczyński, Pilszczek; Czarni Piasek - Nadwiślan Góra 0:2 (0:2): Dąbrowski, Rewaj. Zweryfikowano wynik meczu 25. kolejki: Piasek - Lędziny 3:0 (walkower, na boisku 2:2).

1. Ornontowice296585:35
2. Bojszowy296469:28
3. Góra295849:33
4. Suszec295260:35
5. Urania294858:48
6. Piasek294650:43
7. AKS Mikołów 294563:58
8. Leszczyny294452:40
9. Lędziny294258:53
10. Bełk 29 34 47:54

11. Mokre293446:56
12. Wola293350:68
13. Bieruń Stary292836:62
14. Cielmice 29 28 31:53

15. Świętochłowice292551:76
16. Pszczyna291325:88
KATOWICE II

Unia Strzemieszyce - Czarni Sosnowiec 1:3 (0:1): Szymański (samobójcza) - Cichoń, Świeczka, Stanowski; Kolejarz 24 Katowice - Górnik 09 Mysłowice 0:3 (0:2): Kania, Włodarczyk, Peruń; Pogoń Imielin - Andaluzja Brzozowice-Kamień 1:2 (0:1): Żorawik - Krzemień, Dramski; Ciężkowianka Jaworzno - Górnik Piaski 1:2 (0:2): Kornaga - Ślęzak, Wiatr; MKS Siemianowice Śl. - Orkan Dąbrówka Wielka 3:0 (2:0): Skrzypnik, Kawaler, Lesik; Górnik Jaworzno - Unia Ząbkowice 1:4 (1:1): Sędrzak - Białkowski, Kmiecik, Czwarnowski, Krzyżowski; AKS Niwka - Błękitni Sarnów 3:0 (walkower, brak drużyny gości). W meczu rozegranym 21.5: Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka Katowice 3:2.

1. Górnik 09 M.297783:8
2. Wyzwolenie296862:17
3. Podlesianka 29 60 65:31

4. Czarni294544:31
5. Ciężkowianka294451:43
6. Niwka294354:37
7. Ząbkowice294349:30
8. Siemianowice Śl. 29 41 46:38

9. Andaluzja294134:40
10. Górnik Jaw.294033:37
11. Dąbrówka W.294038:39
12. Strzemieszyce293745:51
13. Górnik Piaski293242:64
14. Kolejarz292730:53
15. Imielin291328:85
16. Sarnów29520:120
KATOWICE III

Rymer Rybnik - Górnik Pszów 0:3 (0:1): Dziwisz, Mańka, Szweda; LKS Tworków - LKS Krzyżanowice 1:4 (1:0): Wieder - Dudacy 2, L. Błaszczok, Ruszar; Naprzód Syrynia - Naprzód Zawada 1:0 (0:0): Krótki; Silesia Lubomia - Górnik Radlin 3:1 (1:0): W. Matuszek, Kampka, Jambor - Śliwa; Płomień Połomia - Naprzód Czyżowice 1:0 (0:0): Oślizlok; Jedność Jejkowice - Czarni Gorzyce 0:2 (0:0): Kołek, D. Błaszczok; Gwiazda Skrzyszów - Płomień Ochojec 1:2 (1:1): Kiełkowski - Lachowicz, Jacek Bernacki. Mecz Baterex Nędza - LKS Chałupki został zakończony w 28. minucie przy stanie 3:0 (bramki: Kłosek 2, Kosteczko) z powodu zdekompletowania drużyny gości (wynik uwzględniono w tabeli).

1. Pszów296775:27
2. Rymer296771:32
3. Syrynia296261:25
4. Krzyżanowice295165:43
5. Nędza294863:59
6. Jejkowice294155:47
7. Zawada294151:46
8. Ochojec294045:38
9. Radlin293541:59
10. Skrzyszów 293343:54
11. Gorzyce293241:45
12. Lubomia293140:46
13. Chałupki 293138:73
14. Połomia293036:71
15. Czyżowice 29 27 40:70

16. Tworków292031:61
KATOWICE IV

Piast II Gliwice - LKS 35 Gierałtowice 5:1 (3:1): Zachariasz 4, Iwan - Orlic; Odra Miasteczko Śl. - Przyszłość Ciochowice 0:4 (0:2): Kroczek, Mucha, Buchalik, Roziak; Orzeł Nakło Śl. - Gwarek Tarnowskie Góry 3:1 (1:0): Kulas 2, Przybyłka - Tomaszewski; Concordia Knurów - Gazobudowa Zabrze 4:1 (1:1): Dura 2, Oleś, Tałajkowski - Rusiński; MOSiR Sparta Zabrze - Orzeł Miedary 2:1 (2:0): Domagała, Łączek - Jaworek; KS Strzybnica - Gwarek Zabrze 1:2 (1:2): Klawikowski - Zyguła, Mrożek; Carbo Gliwice - Jedność 32 Przyszowice 1:2 (0:1): Stasiak - Lokwenc, Sosna. Tempo Paniówki pauzowało.

1. Gwarek Z.286273:23
2. MOSiR Sparta276065:28
3. Piast II275962:31
4. Concordia275747:17
5. Przyszowice275052:35
6. Nakło Śl. 27 47 49:36

7. Miedary 27 43 59:40

8. Gazobudowa 274036:40
9. Ciochowice273751:38
10. Strzybnica273550:45
11. Paniówki272939:58
12. Carbo272731:53
13. Gwarek T. G.272635:45
14. Gierałtowice27817:81
15. Miasteczko Śl. 27 1 12:108

BIELSKO-BIAŁA

Rekord Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice 3:3 (2:1): Suski 2, Łysoń - Stasica, M. Wójcikiewicz, D. Wójcikiewicz; MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń 8:1 (4:1): Szędzielarz 2, Maszka 2, Michalik, Kocierz, Stawowczyk, Koziełek - Jaworski; Cukrownik Chybie - Spójnia Landek 6:2 (2:2): R. Szczygielski 3, Ł. Folek, Zygma, Ł. Szczygielski - Wawro, Genc; Zapora Porąbka - Mieszko Piast Cieszyn 3:1 (2:1): Chmiel 2, Kocur (samobójcza) - Jeleń; Morcinek Kaczyce - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:0 (1:0): Holek, Adamek; Czarni-Góral Żywiec - LKS Bestwina 5:0 (2:0): Sołtysek 2, Gołuch, Szewczyk, Szymoński; Drzewiarz Jasienica - Sokół Zabrzeg 5:0 (2:0): A. Szwarc 3, Pilch, Mentel; Podhalanka Milówka - LKS Radziechowy 0:2 (0:1): Dziedzic, Kupczak. W zaległym meczu: Chybie - Rekord 2:3 (0:3): Gruszka, Feruga - Szymura, K. Szczotka, Łysoń.

1. Rekord296272:31
2. Porąbka295672:33
3. Czarni-Góral295659:23
4. Czechowice-Dz.295564:29
5. Dankowice294844:31
6. Jasienica294345:41
7. Podbeskidzie II294361:37
8. Mieszko Piast294237:40
9. Zabrzeg293753:59
10. Landek 29 37 54:53

11. Chybie293754:54
12. Kaczyce293737:40
13. Ustroń293543:68
14. Radziechowy292737:71
15. Bestwina292524:55
16. Milówka29818:109