Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 33. kolejki: Legionovia Legionowo - MKS Mława 2:1, Szydłowianka Szydłowiec - Tęcza 34 Płońsk 4:1, Korona Ostrołęka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:3, Start Otwock - Polonia II Warszawa 4:1, Piast Piastów - Ursus Warszawa 1:1, GLKS Nadarzyn - Mazur Karczew 1:0, Hutnik Warszawa - Narew Ostrołęka 0:5, Korona Góra Kalwaria - Wulkan Zakrzew 2:0, Mazowsze Płock - Okęcie Warszawa 2:3.

1. Start337656-17
2. GLKS336943-18
3. Narew336751-16
4. Legionovia336546-25
5. Mazur336149-25
6. Mazowsze336050-32
7. Pogoń335045-45
8. Korona334951-43
9. MKS334245-47
10.Korona334034-46
11.Okęcie333937-44
12.Piast333335-55
13.Szydłowianka333331-43
14.Wulkan333036-55
15.Hutnik332938-55
16.Polonia II332940-49
17.Ursus332925-54
18.Tęcza332422-65
V liga

Wyniki 30. kolejki: Błękitni Gąbin - Skra Drobin 5:1, Marcovia 2000 Marki - Amator Maszewo 0:0, Kasztelan Sierpc - Victoria Sulejówek 0:1, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Kryształ Glinojeck 1:0, Pogoń Siedlce - Wkra Żuromin 9:0, Naprzód Zielonki - Huragan Wołomin 3:2, Mazur Radzymin - Podlasie Sokołów Podlaski 2:0, MKS Ciechanów - Żbik Nasielsk 1:0.

1. Pogoń305861-32
2. Kryształ305853-24
3. Victoria305865-44
4. Huragan305658-34
5. Naprzód305568-48
6. Podlasie305467-37
7. Mazur305359-40
8. MKS305150-43
9. Żbik305052-33
10.Kasztelan303536-45
11.Błękitni303037-54
12.Wkra302831-64
13.Amator302832-58
14.Marcovia 2000302731-46
15.Ostrovia301827-66
16.Skra301326-85
Liga okręgowa

Wyniki 26. kolejki: Mazur Gostynin - Limit Rybno 3:0 (wo), Zryw Bielsk - Stegny Wyszogród 4:0, Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice 0:1, Skrwa Łukomie - Kormoran Łąck 0:3, Błękitni Gójsk - Świt Staroźreby 0:3, Bzura Chodaków - Wicher Cieszewo 3:0, Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 1:1, Orzeł Goleszyn - Orkan Sochaczew 4:0.

1. Kormoran265262-26
2. Bzura254745-35
3. Wisła264670-45
4. Start264356-41
5. Orkan264161-40
6. Zryw264057-60
7. Błękitni263856-57
8. Stegny263748-60
9. Mazur263536-37
10.Skrwa263549-51
11.Orzeł263349-61
12.Polonia263049-66
13.Stoczniowiec263028-54
14.Limit262940-61
15.Wicher262845-50
16.Świt252742-49
Klasa A

Wyniki 23. kolejki: Delta Miszewko Strzałkowskie - Orkan Lelice 5:0, Czarni Rempin - Zorza Szczawin Kościelny 4:1, Skra II Drobin - Victoria Wykowo 5:2, Sparta Mochowo - Wisła Główina-Sobowo 1:6, Skrwa Brudzeń - Lwówianka Lwówek 3:2, Amator II Maszewo - Huragan Bodzanów 3:1, Unia Iłów - Pogoń Słupia 6:3.

1. Zorza234867-43
2. Unia234680-31
3. Wisła234367-26
4. Huragan233958-41
5. Skrwa233964-39
6. Pogoń233756-48
7. Delta233452-40
8. Amator II233345-51
9. Skra II232849-53
10.Czarni232854-71
11.Lwówianka232636-38
12.Victoria232142-81
13.Sparta231830-68
14.Orkan231443-113
Klasa B

Wyniki 25. kolejki: Wisła Kępa Polska - Kasztelan Białe Błoto 1:5, Victoria Cekanowo - Unia Czermno 0:4, Bobry Cierszewo - Relax Miszewo Mur. 3:0.

1. Kasztelan225383-18
2. Bobry224349-29
3. Relax214153-34
4. Białkowo222431-44
5. Wisła212142-78
6. Unia211931-54
7. Victoria211340-78