Wyniki piłkarskiej V ligi

Wyniki pięciu grup
KATOWICE I

Śląsk Świętochłowice - Nadwiślan Góra 1:2 (0:1): Lelek - Lukasek, Rewaj; Sokół Wola - Czarni Piasek 0:2 (0:0): Sitek, Kościański; Unia Bieruń Stary - Gwarek Ornontowice 1:6 (0:2): Balcerowski - Szala 4, Majorczyk, Janiak; MKS Lędziny - Krupiński Suszec 4:1 (1:1): Bomba 2, Napieraj 2 - Pitlok; AKS Mikołów - LKS Bełk 5:3 (3:1): Jastrzębski, Wojtynek, Małysa, Chyla (samobójcza), Piekarz - Bajura 2, J. Tkocz; GTS Bojszowy - Orzeł Mokre 2:1 (1:0): Magiera, Odrobiński - Potyka; Iskra Pszczyna - Piast Leszczyny 2:1 (2:0): Mendocha, Kruszyński - Piontek; Ogrodnik Cielmice - Urania Ruda Śl. 1:2 (1:0): Małek - Małaczyński, Skoczyk.

1. Bojszowy286468:26
2. Ornontowice286283:35
3. Góra285547:33
4. Suszec284957:33
5. AKS Mikołów284560:54
6. Urania284552:48
7. Piasek284449:43
8. Leszczyny284150:39
9. Lędziny284055:49
10. Bełk 28 34 44:49

11. Wola283350:62
12. Mokre283142:53
13. Bieruń Stary282834:59
14. Cielmice 28 28 31:51

15. Świętochłowice282549:73
16. Pszczyna281022:86
KATOWICE II

Podlesianka Katowice - Kolejarz 24 Katowice 2:0 (1:0): Pucher, Mogilan; Górnik Piaski - MKS Siemianowice Śl. 2:1 (1:1): Skrzypiec, Ślęzak - Dudek; Błękitni Sarnów - Ciężkowianka Jaworzno 4:5 (2:1): Bukowski 2, Niemczyk, Pańczak - Wyka 2, Kornaga, Psioda, Pieczara; Andaluzja Brzozowice-Kamień - AKS Niwka 4:2 (2:1): Dragon, Spyra, Ucieszyński, Dzionsko - Nowak, Sokołowski; Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 4:0 (2:0): Bauer, Rusek, Kania, Kucz; Unia Strzemieszyce - Wyzwolenie Chorzów 3:1 (1:0): Topolski, Szatan, Piątek - Duda; Czarni Sosnowiec - Unia Ząbkowice 3:2 (2:1): Cichoń 2, Piotrowski - Zarychta, Motyka; Orkan Dąbrówka Wielka - Górnik Jaworzno 0:1 (0:1): Baryzel.

1. Górnik 09 M.287480:8
2. Wyzwolenie296862:17
3. Podlesianka 29 60 65:31

4. Ciężkowianka284450:41
5. Czarni284241:30
6. Górnik Jaw.284032:33
7. Niwka284051:37
8. Ząbkowice284045:29
9. Dąbrówka W.284038:36
10. Siemianowice Śl. 28 38 43:38

11. Andaluzja283832:39
12. Strzemieszyce283744:48
13. Górnik Piaski282940:63
14. Kolejarz282730:50
15. Imielin281327:83
16. Sarnów28520:117
KATOWICE III

LKS Chałupki - Płomień Ochojec 1:5 (0:1): Jacek Bernacki (samobójcza) - Jarosław Bernacki 3, Lachowicz 2; Naprzód Czyżowice - Jedność Jejkowice 3:10 (1:4): Sajbor, Turek, Zając - Herman 5, Pawlaszczyk 2, Norek, R. Cichecki, Odon; Górnik Radlin - Płomień Połomia 0:2 (0:0): Oślizlok, D. Wita; Rymer Rybnik - Silesia Lubomia 1:1 (1:1): Skaba - Gaca; Naprzód Zawada - Górnik Pszów 1:1 (1:0): Seemann - Dziwisz; LKS Krzyżanowice - Naprzód Syrynia 1:1 (1:1): Dudacy - Kowalski; Baterex Nędza - LKS Tworków 5:2 (2:2): Kłosek 2, Sz. Cichecki, Buliński, Jacek Depta - Wieder 2; Czarni Gorzyce - Gwiazda Skrzyszów 0:1 (0:0): W. Oślizło.

1. Rymer286771:29
2. Pszów286472:27
3. Syrynia285960:25
4. Krzyżanowice284861:42
5. Nędza284560:59
6. Jejkowice284155:45
7. Zawada284151:45
8. Ochojec283743:37
9. Radlin283540:56
10. Skrzyszów 283342:52
11. Chałupki 283138:70
12. Gorzyce282939:45
13. Lubomia282837:45
14. Czyżowice 28 27 40:69

15. Połomia282735:71
16. Tworków282030:57
KATOWICE IV

Gwarek Zabrze - Carbo Gliwice 3:1 (1:0): Malicki, Pancer, Mrożek - Kapusta; LKS 35 Gierałtowice - Jedność 32 Przyszowice 1:4 (1:1): Ogon - Zdonek, Musioł, Andryszczak, Róg; Gazobudowa Zabrze - MOSiR Sparta Zabrze 0:1 (0:1): Łączek; Gwarek Tarnowskie Góry - Concordia Knurów 1:2 (1:0): Żyłka - Oleś, Szymura; Przyszłość Ciochowice - Orzeł Nakło Śl. 1:2 (1:0): Czyżykowski - Działach, Skowronek; Piast II Gliwice - Odra Miasteczko Śl. 9:1 (4:0): Iwan 4, Zachariasz 3, M. Bodzioch, Drobionka - Kowalikowski; Tempo Paniówki - KS Strzybnica 0:7 (0:2): Paździor 2, Urbański 2, Balicki, Burda, Maligłówka. Orzeł Miedary pauzował.

1. Gwarek Z.275971:22
2. MOSiR Sparta265763:27
3. Piast II265657:30
4. Concordia265443:16
5. Przyszowice264750:34
6. Nakło Śl. 26 44 46:35

7. Miedary 26 43 58:38

8. Gazobudowa 264035:36
9. Strzybnica263549:43
10. Ciochowice263447:38
11. Paniówki272939:58
12. Carbo262730:51
13. Gwarek T. G.262634:42
14. Gierałtowice26816:76
15. Miasteczko Śl. 26 1 12:104

BIELSKO-BIAŁA

Sokół Zabrzeg - Podhalanka Milówka 3:2 (0:1): Karut 2, Kryger - Sikora, Barabasz; Mieszko Piast Cieszyn - Morcinek Kaczyce 1:2 (1:2): Jeleń - Butrykowski 2; Kuźnia Ustroń - Cukrownik Chybie 5:1 (3:0): Kożdoń 2, Kieczka, Kiełczewski, Haratyk - R. Szczygielski; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 2:3 (0:2): Urbańczyk, Kozłowski - Romik, Sołtysek, Kastelik; LKS Bestwina - Drzewiarz Jasienica 1:0 (1:0): Skęczek; Pasjonat Dankowice - LKS Radziechowy 2:0 (0:0): Adamowicz, Lisewski; Spójnia Landek - Zapora Porąbka 2:4 (1:2): Antkiewicz, Wawro - Kierczak, Kurzydło, Kokoszka, Witkowski; Rekord Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:0): Bubec - Wilczek.

Zweryfikowano wynik meczu 25. kolejki: Zabrzeg - Bestwina 0:3 (walkower, na boisku 2:1).

1. Rekord275866:26
2. Porąbka285369:32
3. Czarni-Góral285354:23
4. Czechowice-Dz.285256:28
5. Dankowice284741:28
6. Podbeskidzie II284361:35
7. Mieszko Piast284236:37
8. Jasienica284040:41
9. Zabrzeg283753:54
10. Landek 28 37 52:47

11. Ustroń283542:60
12. Kaczyce283435:40
13. Chybie273446:49
14. Bestwina282524:50
15. Radziechowy282435:71
16. Milówka28818:107