Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 32. kolejki: MKS Mława - Okęcie Warszawa 4:0, Wulkan Zakrzew - Mazowsze Płock 1:1, Narew Ostrołęka - Korona Góra Kalwaria 2:2, Mazur Karczew - Hutnik Warszawa 2:1, Ursus Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:2, Polonia II Warszawa - Piast Piastów 1:2, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Start Otwock 0:1, Tęcza 34 Płońsk - Korona Ostrołęka 1:2, Legionovia Legionowo - Szydłowianka Szydłowiec 2:1.

1. Start327352-16
2. GLKS326642-18
3. Narew326446-16
4. Legionovia326244-24
5. Mazur326149-24
6. Mazowsze326048-29
7. Pogoń314741-41
8. Korona324649-43
9. MKS324244-45
10.Korona324032-43
11.Okęcie323634-42
12.Szydłowianka323027-42
13.Wulkan323036-53
14.Piast312932-53
15.Hutnik322938-50
16.Polonia II322939-45
17.Ursus322824-53
18.Tęcza 34322421-61
V liga

Wyniki 29. kolejki: Żbik Nasielsk - Błękitni Gąbin 1:1, Podlasie Sokołów Podlaski - MKS Ciechanów 3:4, Huragan Wołomin - Mazur Radzymin 0:2, Wkra Żuromin - Naprzód Zielonki 2:4, Kryształ Glinojeck - Pogoń Siedlce 2:2, Victoria Sulejówek - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1, Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 2:1, Skra Drobin - Marcovia 2000 Marki 0:0.

1. Kryształ295853-23
2. Huragan295656-31
3. Pogoń295552-32
4. Victoria295564-44
5. Podlasie295467-35
6. Naprzód295265-46
7. Żbik295052-32
8. Mazur294856-42
9. MKS294849-43
10.Kasztelan293536-44
11.Wkra292831-55
12.Amator292834-57
13.Błękitni292732-53
14.Marcovia292631-46
15.Ostrovia291526-66
16.Skra291325-80
Liga okręgowa

Wyniki 25. kolejki: Limit Rybno - Orkan Sochaczew 0:0, Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 2:3, Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock 0:1, Kormoran Łąck - Błękitni Gójsk 4:0, Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie 4:1, Stegny Wyszogród - Polonia Radzanowo 9:3, Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 0:4.

1. Kormoran254959-26
2. Bzura244442-35
3. Wisła244264-43
4. Orkan244160-31
5. Start254055-41
6. Błękitni253856-54
7. Zryw253753-60
8. Stegny253748-56
9. Skrwa253549-48
10.Mazur253233-37
11.Polonia253049-65
12.Orzeł253045-61
13.Limit252940-58
14.Stoczniowiec252927-53
15.Wicher252845-47
16.Świt242439-49
Klasa A

Wyniki 22. kolejki: Unia Iłów - Huragan Bodzanów 4:1, Pogoń Słupia - Delta Miszewko Strzałkowskie 1:3, Lwówianka Lwówek - Amator II Maszewo 5:1, Wisła Główina-Sobowo - Skrwa Brudzeń 1:2, Victoria Wykowo - Sparta Mochowo 0:1, Zorza Szczawin Kościelny - Skra II Drobin 2:0, Orkan Lelice - Czarni Rempin 1:2.

1. Zorza224866-39
2. Unia224374-28
3. Wisła224061-25
4. Huragan223957-38
5. Pogoń223753-42
6. Skrwa223661-37
7. Delta223147-40
8. Amator II223042-50
9. Lwówianka222634-35
10.Skra II222544-51
11.Czarni222550-70
12.Victoria222140-76
13.Sparta221829-62
14.Orkan221443-108
Klasa B

Wyniki 24. kolejki: Wisła Kępa Polska - Unia Czermno 3:0, Kasztelan Białe Błoto - Białkowo 3:0.

1. Kasztelan215078-17
2. Relax204153-31
3. Bobry203743-29
4. Białkowo212431-41
5. Wisła202141-73
6. Unia201627-54
7. Victoria201340-74