Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

II liga: Motor Lublin - Arka Gdynia, sobota, godz. 17, stadion MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

III liga: Hetman Zamość - Górnik Wieliczka, niedziela, godz. 17, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

IV liga - sobota: BKS Unia Bełżyce - Górnik II Łęczna 16, Lublinianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 17, Wisła Puławy - Janowianka Janów Lubelski 17; niedziela: Spartakus Szarowola - Huragan Międzyrzec Podlaski 17, Chełmianka - Stal Poniatowa 17, Orlęta Łuków - Podlasie Biała Podlaska 17, Lewart Lubartów - Stal Kraśnik 17, Start Krasnystaw - Tomasovia 17 (w Tomaszowie Lubelskim - Start jest gospodarzem).

Bialskopodlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę: Sokół Adamów - Granica Terespol 16, Victoria Parczew - Orkan Wojcieszków 16, ŁKS Łazy - Janowia Janów Podlaski 14, Niwa Łomazy - Unia Krzywda 16, Dwernicki Stoczek Łukowski - LKS Dobryń 16, Lutnia Piszczac - Unia Żabików 16, Dąb Dębowa Kłoda - Grom Kąkolewnica 16.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Vojsławia Wojsławice - Sawena Sawin 17, Kłos Chełm - Agros Suchawa 14; niedziela: Frassati Fajsławice - Brat Siennica Nadolna 17, Vitrum Wola Uhruska - Ogniwo Wierzbica 17, Włodawianka Włodawa - Unia Białopole 16, Hetman Żółkiewka - Spółdzielca Siedliszcze 17, Pławanice Kamień - Ruch Izbica 17.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Piaskovia Piaski - Koziołek Lublin 16, Czarni Dęblin - Cisy Nałęczów 18, Orły Kazimierz Dolny - Orion Niedrzwica Duża 15, Sygnał Lublin - MKS Ryki 11.30; niedziela: Opolanin Opole Lubelskie - Polesie Kock 17, Tajfun Ostrów Lubelski - LZS Wierzchowiska 17, LKS Gościeradów - BKS Lublin 14, Hetman Gołąb - POM Iskra Piotrowice 16 w Strzyżewicach.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Nord 98 Wysokie - Huczwa Tyszowce s. 17; niedziela: Korona Łaszczów - Hetman II Zamość 15, Sparta Wożuczyn - Olender Sól 14, Orzeł Tereszpol - Omega Stary Zamość 17, Ostoja Skierbieszów - Granica Lubycza Królewska 17, Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice 17, Płomień Spartan Nieledew - Roztocze Szczebrzeszyn 16, Victoria Łukowa/Chmielek - Olimpiakos Tarnogród 17.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

II liga lubelska - piątek: Widok Lublin - Dystans Niedźwiada, godz. 17; sobota: Motor Lublin - Kinga Krasnystaw, godz. 11, Tytan Wisznice - Wilki Wilków, godz. 17; niedziela: Hetman Zamość - Delfinek Łuków, godz. 11.

KOSZYKÓWKA

Półfinał mistrzostw Polski kadetek z udziałem AZS UMCS Lublin, MOS Bytom, Delfina Bydgoszcz, Szprotvii Szprotawa - piątek, godz. 16 i 18, sobota, godz. 11 i 13, niedziela, godz. 10 i 12 (lublinianki grają zawsze w drugim terminie), hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

JEŹDZIECTWO

Regionalne zawody w skokach przez przeszkody oraz Towarzyskie Zawody Międzyszkolnej Ligi Jeździeckiej, sobota 10, Hipodrom SJ Bonanza w Kalinówce.

SIATKÓWKA

Turniej finałowy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim z udziałem: Wolanki Wola Osowińska, Auto Mic Agrotur Łęczna, Perły Telatyn, MKS Opole Lubelskie, sobota, godz. 10, Zespół Szkół nr 4 przy ul. Jaśminowej w Łęcznej.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

XXV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych kobiet i mężczyzn - turniej półfinałowy, sobota i niedziela, godz. 9, Ośrodek Uniwersytetu Przyrodniczego nad jeziorem Piaseczno.

SPORTY LOTNICZE

III Ogólnopolskie Zawody Spadochronowe - Świdnik 2008, sobota, godz. 12 i 16 i niedziela, godz. 9.30, plac przy urzędzie miejskim w centrum (sobota) i lotnisko w Świdniku (niedziela).

BIEGI MASOWE

X Wiosenne Biegi Przełajowe, niedziela 12 (bieg główny 13.30), w Chodlu.

IX Ogólnopolski Bieg Herbowy, niedziela 10 (bieg główny 12) w Hrubieszowie.