Udane wyjazdy w III lidze

Zespoły Unii Janikowo i Victorii Koronowo solidarnie po 3:0 pokonały swoich rywali w kolejnych meczach III ligi.

Wygrane są cenne, bo odniesione zostały na wyjazdach. Unia, prowadząc do przerwy 1:0, w ciągu czterech minut drugiej połowy pozbawiła w Policach nadziei na dobry wynik miejscowy KP. Podobny przebieg miało spotkanie w Kartuzach, gdzie Victoria nie dała szans Cartusii. - Przez całe spotkanie kontrolowaliśmy sytuację na boisku - mówi Dariusz Porbes, trener Victorii. W drużynie z Koronowa grał Marcin Krzywicki, który 2 czerwca wyjedzie na trzydniowe testy do warszawskiej Legii.

KP Police - Unia 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Kalinowski (44.), 0:2 Filipek (65.), 0:3 Nowosielski (69.)

Unia: Wróbel- Witkowski, Wrzesiński, Mysiak, Warczachowski - Nowosielski (78. Łukomski), Niedbała, Filipek, Kalinowski (75. Kazimierczak) - Tarnowski (85. Jelonek), Ślifirczyk (63. Marciniak).

Cartusia - Victoria 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Rogóż (25), 0:2 Wiśniewski (59), 0:3 Kujawka (73)

Victoria: Tomaszewski - Glazik, Górecki, Poznański, Talarek (62. Malczuk) - Rogóż, Migawa (72. Mądrzejewski), Łożyński (80. Kolmajer), Wiśniewski - Kujawka, Krzywicki (66. Raczyński).

Inne wyniki: Elana Toruń - Rega-Merida Trzebiatów 1:0, Zdrój Ciechocinek - Kotwica Kołobrzeg 0:2, Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 1:2, Kaszubia Kościerzyna - Rodło Kwidzyn 2:0, Mieszko Gniezno - Flota Świnoujście 1:3, Kujawiak Włocławek - Wierzyca Pelplin 0:1.