W czwartej lidze bez punktu

PIŁKA NOŻNA. Czwartoligowe zespoły Wulkanu Zakrzew i Szydłowianki Szydłowiec nie rozpieszczają swoich kibiców. Ich kolejne porażki potwierdziły, że miejsca w tabeli drużyn z regionu radomskiego nie są przypadkowe.
Tomasz Kiliański dwukrotnie z rzutów karnych doprowadzał do remisu w meczu Szydłowianki z Mławą. Niestety, wysiłek niebieskich został zniweczony w końcówce spotkania, kiedy po kolejnym błędzie defensywy goście zapewnili sobie komplet punktów.

Z kolei Wulkan już do przerwy musiał zapomnieć o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej w konfrontacji ze stołecznym Okęciem. Cztery gole w bramce zakrzewian mówią same za siebie. Na osłodę przyjezdnym pozostało trafienie Damiana Sałka, który minutę przed końcem zmniejszył nieco stratę do rywali.

Wyniki 31. kolejki: Szydłowianka Szydłowiec - MKS Mława 2:3 (1:2): Kiliański (34. - karny, 75. - karny) - Gumienny (2.), Perka (36.), Sieja (81.), Okęcie Warszawa - Wulkan Zakrzew 4:1 (4:0): Chmielewski (9., 25. - karny), Prażuch (27.), Wrzesiński (39.) - Sałek (89.), Korona Ostrołęka - Legionovia Legionowo 2:0 (1:0), Start Otwock - Tęcza Płońsk 5:0 (1:0), GLKS Nadarzyn - Polonia II Warszawa 1:0 (0:0), Hutnik Warszawa - Ursus Warszawa 0:0, Korona Góra Kalwaria - Mazur Karczew 0:2 (0:0), Mazowsze Płock - Narew Ostrołęka 0:1 (0:0). Mecz Piast Piastów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki - przełożony na 28 maja.