V liga

Wyniki pięciu grup
KATOWICE I

LKS Bełk - Piast Leszczyny 1:1 (1:1): Solak - Lubański; Krupiński Suszec - Iskra Pszczyna 3:0 (2:0): Lis, Brychlik, Pitlok; Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy 4:0 (0:0): Kubisz, Botor, Szala, Janiak; Urania Ruda Śl. - AKS Mikołów 1:2 (1:1): Stawowy - Janik (samobójcza), R. Łach; Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice 1:2 (0:0): Grabowiecki - Lalorny, Chrząścik; Orzeł Mokre - Śląsk Świętochłowice 4:2 (0:2): Bogłowski 2, Potyka 2 - K. Jojko, Lelek; Czarni Piasek - MKS Lędziny 2:2 (2:1): Kościański, Jurczyk - Gardawski 2; Nadwiślan Góra - Unia Bieruń Stary 1:0 (0:0): Dąbrowski.

1. Bojszowy255764:24
2. Ornontowice255367:32
3. Góra254942:30
4. Suszec254550:27
5. AKS Mikołów254252:42
6. Urania254248:42
7. Leszczyny253846:36
8. Piasek253847:39
9. Lędziny253449:41
10. Wola253248:56
11. Bełk 25 31 38:42

12. Mokre252837:47
13. Bieruń Stary252528:48
14. Cielmice 25 25 28:46

15. Świętochłowice252145:69
16. Pszczyna25416:84
KATOWICE II

Kolejarz 24 Katowice - Czarni Sosnowiec 3:2 (0:0): Nędza 2, Załuski - Świeczka 2; Pogoń Imielin - Wyzwolenie Chorzów 0:5 (0:3): Serafin 2, Domański 2, P. Woźniak; AKS Niwka - Unia Strzemieszyce 3:1 (1:0): Nowak 2, Sokołowski - Kowalczyk; Ciężkowianka Jaworzno - Podlesianka Katowice 0:1 (0:0): Dietmar Brehmer; MKS Siemianowice Śl. - Górnik 09 Mysłowice 1:3 (1:2): Dudek - Skrzypnik (samobójcza), Sobczak, Golda; Górnik Jaworzno - Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:2 (0:0): Spyra, Dramski; Unia Ząbkowice - Błękitni Sarnów 8:0 (1:0): Laprus 3, Głośny 2, Sawicki, Sikora, Czwarnowski; Orkan Dąbrówka Wielka - Górnik Piaski 3:0 (1:0): Węsierski, Piwczyk, Grzywiński. W zaległych meczach: Wyzwolenie - Niwka 2:0 (1:0): Świętek, P. Woźniak; Ciężkowianka - Imielin 3:0 (1:0): Pieczara, Wojtaszak, Wyka.

1. Górnik 09 M.256568:8
2. Wyzwolenie256455:8
3. Podlesianka 25 51 52:26

4. Niwka254049:31
5. Ząbkowice253940:22
6. Dąbrówka W.253937:31
7. Ciężkowianka253842:30
8. Czarni253533:26
9. Siemianowice Śl. 25 35 39:34

10. Andaluzja253226:33
11. Górnik Jaw.253126:31
12. Strzemieszyce253034:43
13. Górnik Piaski252334:58
14. Kolejarz252326:45
15. Imielin251323:66
16. Sarnów25515:107
KATOWICE III

Rymer Rybnik - Gwiazda Skrzyszów 4:0 (1:0): Knesz, Pielka, Rusiecki; Szpot; Naprzód Syrynia - LKS Chałupki 6:1 (4:0): Grabiec 3, Pluta 2, Burek - J. Sobala; Górnik Pszów - LKS Tworków 4:1 (2:1): Drobny 2, Szweda, Stawarski - M. Pytlik; Jedność Jejkowice - Naprzód Zawada 3:1 (1:1): Herman 2, Odon - Janeta; Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice 2:1 (0:1): Kusztal 2 - Besz; Silesia Lubomia - Baterex Nędza 0:4 (0:3): Kłosek 2, Buliński, Malina; Płomień Ochojec - Górnik Radlin 3:2 (1:1): Reclik 2, Żak - Pędzich, Śliwa; Czarni Gorzyce - Naprzód Czyżowice 4:1 (3:1): Kołek, Lamczyk, Łukasiak, Błaszczok - Zając.

1. Rymer 256062:25
2. Pszów256068:24
3. Syrynia255757:21
4. Krzyżanowice254760:38
5. Zawada253745:39
6. Nędza243650:52
7. Jejkowice253542:38
8. Ochojec253437:33
9. Radlin253238:51
10. Chałupki 252734:63
11. Skrzyszów 252736:48
12. Gorzyce252537:42
13. Czyżowice 25 24 34:54

14. Lubomia252132:43
15. Połomia242125:63
16. Tworków251927:50
KATOWICE IV

Carbo Gliwice - Gazobudowa Zabrze 1:2 (1:0): Kuc - Grzegorzyca 2; Orzeł Nakło Śl. - LKS 35 Gierałtowice 4:3 (3:2): Osadnik 2, Wiklak, Sówka - M. Zadoń, Siegert, Promny; Concordia Knurów - Odra Miasteczko Śl. 2:1 (1:0): Kozdroń, Grodoń - Gogola; MOSiR Sparta Zabrze - Piast II Gliwice 0:1 (0:0): Balul; KS Strzybnica - Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 (0:0): Żyłka; Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Miedary 1:1 (0:0): Róg - Jaworek; Gwarek Zabrze - Tempo Paniówki 3:1 (1:1): Boczek, Pancer, Mrożek - Kasperek. Przyszłość Ciochowice pauzowała.

1. MOSiR Sparta235056:24
2. Gwarek Z.245063:20
3. Concordia234838:11
4. Piast II234742:28
5. Przyszowice234343:28
6. Gazobudowa 244035:32
7. Miedary 24 39 56:38

8. Nakło Śl. 23 38 38:32

9. Ciochowice233344:31
10. Strzybnica232939:41
11. Paniówki242835:44
12. Gwarek T.G.242632:36
13. Carbo232325:47
14. Gierałtowice23511:68
15. Miasteczko Śl. 23 1 10:87

BIELSKO-BIAŁA

Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 1:0 (1:0): Dziadek; MRKS Czechowice-Dziedzice - Morcinek Kaczyce 2:2 (1:2): Gola, Eliasz - Martinczek 2; Cukrownik Chybie - Zapora Porąbka 1:1 (1:0): R. Szczygielski - Kokoszka; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Sokół Zabrzeg 4:1 (1:1): Pajączkowski 2, Kochutek, Jancia - Karut; Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina 4:0 (1:0): Piesiur 2, A. Bieroński, Domka; Mieszko Piast Cieszyn - LKS Radziechowy 0:1 (0:0): Blachura; Spójnia Landek - Podhalanka Milówka 10:0 (5:0): Wawro 3, Sobejko 2, Bąk 2, Świerkot, Antkiewicz, Genc; Rekord Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 1:1 (1:0): Bubec - Romik.

1. Rekord245462:22
2. Czechowice-Dz.244953:24
3. Porąbka244352:27
4. Czarni-Góral244342:20
5. Mieszko Piast244031:30
6. Dankowice244037:25
7. Podbeskidzie II243956:30
8. Jasienica243435:36
9. Zabrzeg243450:44
10. Ustroń243237:43
11. Landek 24 31 46:40

12. Kaczyce242831:36
13. Chybie242840:42
14. Bestwina241919:46
15. Radziechowy241728:68
16. Milówka24414:100