Co, gdzie, kiedy

Kalendarz wydarzeń sportowych
KOSZYKÓWKA

Ćwierćfinał MP kadetek - piątek, godz. 18: AZS UMCS Lublin - MKS MOS Wrocław; sobota 11: TMK Pomorze Tczew - MKS MOS; niedziela 11: AZS UMCS TMK Pomorze; hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Ćwierćfinał MP kadetów z udziałem: Pogoni Puławy, MKS Ochota Warszawa, MKS Novum Bydgoszcz, GTK Britam Gliwice), piątek, godz. 10 i 12 (Pogoń - Novum) i sobota 9 i 11 (Pogoń - Ochota), hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

Turniej amatorów o Puchar Marszałka Województwa, sobota, godz. 10 - kategoria open, niedziela 9 - oldboje, hala MKS Start przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

PIŁKA RĘCZNA

Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich z udziałem: Azotów Puławy, MKS Wieluń, MKS Padwy Zamość, Azotów II Puławy, Anilany Łódź i Kipera Piotrków Trybunalski, piątek od godz. 14, sobota od 13, niedziela od 8.30, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

RUGBY

II liga - mecz zaległy z rundy jesiennej: Perła Budowlani Lublin - Arka II Gdynia, sobota, godz. 13, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

III liga - sobota: Górnik Łęczna - Hutnik Kraków, godz. 17, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej; Avia Świdnik - Okocimski KS Brzesko, godz. 17, stadion przy ul. Sportowej w Świdniku; niedziela: Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Przebój Wolbrom, godz. 17, stadion przy ul. Warszawskiej w Radzyniu; Łada Biłgoraj - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, godz. 17, stadion przy ul. Targowej w Biłgoraju; Hetman Zamość - Wisłoka Dębica, godz. 16, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

IV liga sobota: Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 17, Sparta Rejowiec Fabryczny - Orlęta 16; niedziela: Stal Kraśnik - BKS Unia Bełżyce 16, Janowianka Janów Lubelski - Start Krasnystaw 16, Stal Poniatowa - Lewart Lubartów 16, Huragan Międzyrzec Podlaski - Wisła Puławy 16, Górnik II Łęczna - Chełmianka 11, Spartakus Szarowola - Lublinianka 17.

Bialskopodlaska klasa okręgowa - niedziela: ŁKS Łazy - Granica Terespol 14; pozostałe mecze o 16: Sokół Adamów - Victoria Parczew, Niwa Łomazy - Orkan Wojcieszków, Dwernicki Stoczek Łukowski - Janowia Janów Podlaski, Lutnia Piszczac - Unia Krzywda, Dąb Dębowa Kłoda - LKS Dobryń, Grom Kąkolewnica - Unia Żabików.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Vojsławia Wojsławice - Frassati Fajsławice 17, Kłos Chełm - Sawena Sawin 14, Vitrum Wola Uhruska - Brat Siennica Nadolna 17; niedziela: Włodawianka Włodawa - Agros Suchawa 16, Hetman Żółkiewka - Ogniwo Wierzbica 17, Pławanice Kamień - Unia Białopole 17, Ruch Izbica - Spółdzielca Siedliszcze 16.

Lubelska klasa okręgowa - piątek: Orły Kazimierz Dolny - Cisy Nałęczów 17; sobota: Piaskovia Piaski - Polesie Kock 15, Czarni Dęblin - Opolanin Opole Lubelskie 17.30, Sygnał Lublin - BKS Lublin 11.30, MKS Ryki - POM Iskra Piotrowice 16; niedziela: Tajfun Ostrów Lubelski - Koziołek Lublin 14, LKS Gościeradów - LZS Wierzchowiska 14, Hetman Gołąb - Orion Niedrzwica Duża 14,.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Kryształ Werbkowice - Olimpiakos Tarnogród 16, Granica Lubycza Królewska - Płomień Spartan Nieledew 15, Omega Stary Zamość - Unia Hrubieszów 17 w Zamościu, Olender Sól - Nord 98 Wysokie 17; niedziela: Roztocze Szczebrzeszyn - Korona Łaszczów 16, Huczwa Tyszowce - Victoria Łukowa/Chmielek 17, Hetman II Zamość - Ostoja Skierbieszów 13, Sparta Wożuczyn - Orzeł Tereszpol 16.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

II liga - sobota: Dystans Chełm - Widok Lublin 12, Tytan Wisznice - Kinga Krasnystaw 14; niedziela: Wilki Wilków - Delfinek Łuków 12, Hetman Zamość - Dystans Niedźwiada 13.

SIATKÓWKA

II runda Pucharu Polski mężczyzn na szczeblu wojewódzkim - Grupa I (TPPS Opolanka, oldboje Stali Kraśnik, Wolanka Wola Osowińska, MKS Opole Lub.), hala ZS Nr 1 przy ul Szkolnej w Opolu Lubelskim; Grupa II (MKS Stal Kraśnik, UKS Sobieski 46 Lublin, TKKF Czuby Skarpa Lublin, Auto Mic - Agrotur Łęczna), hala ZS Nr 3 przy ul Słowackiego w Kraśniku; Grupa III (UKS III LO Zamość, Perła Telatyn, ZNP Trzebieszów, UKS Bełżyce), hala MOSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu; wszystkie w sobotę o 10.

KOLARSTWO

II seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym juniorów i juniorów młodszych oraz II seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym kobiet, sobota 11 - start juniorów - dystans 20 km, na trasie Kalinowice - Rachodoszcze - Kalinowice (godziny rozpoczęcia innych grup bezpośrednio po zakończeniu wyścigu juniorów), niedziela 10.30 - start kobiet, 13 - start mężczyzn na trasę wokół zbiornika retencyjnego w Nieliszu - 16 km od Zamościa.

TENIS STOŁOWY

Półfinał turnieju „Mini Olympic Games” (rocz. 1996 i młodsi) z udziałem reprezentacji województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego, sobota, godz. 10, Zespół Szkół w Kocudzy.

V turniej Grand Prix Salos, sobota (zapisy od 8.30), Gimnazjum Nr 2 przy ul. Lwowskiej w Lublinie.

SPORTY MOTOROWE

Puchar Zipp na skuterach Rooster lub Azer - II runda: sobota, godz. 9 (wyścigi 13) - tor przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie; III runda: niedziela, godz. 9 - tor przy ul. Motorowej w Biłgoraju.

Supermoto (II runda MP w klasie S1 i S2 oraz quady 2K oraz III runda Pucharu PZM w klasie 250 i otwartej oraz quady), niedziela, godz. 13, tor przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie.