Sport.pl

Kuszczak w podwójnej koronie na bogatym tronie

PRZEGLĄD PRASY. Za wygranie Premiership i triumf w Lidze Mistrzów Tomasz Kuszczak zgarnie ponad milion złotych - pisze ?Super Express?.
Za podwójną koronę - zwycięstwo w Premier League i Lidze Mistrzów piłkarze Manchesteru United mają dostać po 250 tysięcy funtów na głowę, czyli około 1,1 miliona złotych - to informacja zaczerpnięta z angielskiej gazety "The Sun".

Dwa miesiące temu Kuszczak kupił piękny dom w ekskluzywnej dzielnicy Manchesteru, obok rezydencji innych gwiazd "Czerwonych Diabłów" i popularnych rockmanów sceny brytyjskiej. Teraz kończy go urządzać, więc dodatkowy zastrzyk pieniędzy na pewno mu się przyda.

Co ciekawe o oba trofea Kuszczak i jego koledzy walczą z Chelsea. Najpierw w ostatniej kolejce Premier League rozstrzygnie się kto zdobędzie mistrzostwo Anglii. W poniedziałek londyńczycy wygrali z Newcastle i ponownie zrównali się punktami z ManU, który posiadając lepszy bilans bramkowy, wciąż pozostaje liderem.

Później 21 maja w Moskwie obie drużyny spotkają się w finale LM. Ta rywalizacja zapowiada się jeszcze bardziej ciekawie. Przegrany w walce o tytuł na pewno spróbuje się zrewanżować w bezpośrednim starciu. W Champions League Kuszczak wystąpił w czterech spotkaniach.

Kuszczak: Mam udział w awansie