Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
KOLARSTWO

3-majowy wyścig kolarski, sobota, godz. 10 - kobiety, godz. 13 - mężczyźni, start i meta przy ul. Zana (na wysokości hali MOSiR) w Lublinie.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet - mecze finałowe: SPR Safo Lublin - Dablex AZS AWFiS Gdańsk, piątek, godz. 20.15 i sobota, godz. 16.15, hala MOSiR (Globus) przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Ekstraklasa mężczyzn - mecz rewanżowy o 5. miejsce: Azoty Puławy - Focus Park Kiper Piotrków Trybunalski, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów Puławach.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - MKS Żagiew Dzierżoniów, sobota, godz. 18, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

PIŁKA NOŻNA

II liga kobiet - sobota: Wilki Wilków - Kinga Krasnystaw 13; niedziela: Widok Lublin - Motor Lublin 11, Dystan Niedźwiada - Tytan Wisznice 14, Delfinek Łuków - Dystans Chelm 11.

IV liga - sobota: Wisła Puławy - Górnik II Łęczna 17, Start Krasnystaw - Stal Poniatowa 16; niedziela:

BKS Unia Bełżyce - Lublinianka 17, Chełmianka - Spartakus Szarowola 17, Orlęta Łuków - Huragan Międzyrzec Podlaski 16, Lewart Lubartów - Sparta Rejowiec Fabryczny 17, Tomasovia - Janowianka Janów Lubelski 16, Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 16.

Bialskopolska klasa okręgowa - sobota: ŁKS Łazy - Victoria Parczew 14; niedziela: Unia Żabików - Sokół Adamów, LKS Dobryń - Grom Kąkolewnica, Unia Krzywda - Dąb Dębowa Kłoda, Janowia Janów Podlaski - Lutnia Piszczac, Orkan Wojcieszków - Dwernicki Stoczek Łukowski, Granica Terespol - Niwa Łomazy - wszystkie o godz. 16.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień 16, Sawena Sawin - Vitrum Wola Uhruska 17; niedziela: Spółdzielca Siedliszcze - Vojsławia Wojsławice 16, Unia Białopole - Ruch Izbica 15, Agros Suchawa - Hetman Żółkiewka 15, Brat Siennica Nadolna - Włodawianka Włodawa 15, Frassati Fajsławice - Kłos Chełm 17.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Koziołek Lublin - Orły Kazimierz Dolny 11; niedziela: Polesie Kock - POM Iskra Piotrowice 16, BKS Lublin - MKS Ryki 13, Orion Niedrzwica Duża - Sygnał Lublin 16, LZS Wierzchowiska - Hetman Gołąb 15, Cisy Nałęczów - LKS Gościeradów 13, Opolanin Opole Lubelskie - Tajfun Ostrów Lubelski 16, Piaskovia Piaski - Czarni Dęblin 15.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Korona Łaszczów - Orzeł Tereszpol 14, Nord 98 Wysokie - Hetman II Zamość 16, Płomień Spartan Nieledew - Omega Stary Zamość 15; niedziela: Ostoja Skierbieszów - Sparta Wożuczyn 17, Unia Hrubieszów - Olender Sól 16, Victoria Łukowa/Chmielek - Granica Lubycza Królewska 17, Olimpiakos Tarnogród - Huczwa Tyszowce 17, Roztocze Szczebrzeszyn - Kryształ Werbkowice 16.

Puchar Mlecznego Startu - Danone '2008 - półfinał krajowy, sobota 13, stadiony MKS Start przy al. Piłsudskiego i MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

BIEGI MASOWE

O Błękitną Wstęgę Wisły, sobota, godz. 10 (12 - bieg główny), start i meta - stadion przy ul. Hauke Bossaka w Puławach.

KARATE

Zdrowo na sportowo „Majówka w DOJO GLOGUS” z karate tradycyjnym, piątek i sobota, godz. 12, hala MOSIR i tereny przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

LEKKOATETYKA

I młodzieżowy otwarty kwalifikacyjny mityng LOZLA, niedziela, godz. 14, stadion OSiR, ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

SZACHY

XV Turniej Rodzinny o Puchar Dyrektora Tomaszowskiego Domu Kultury (system szwajcarski na dystansie 7 rund, 15 min. dla zawodnika na partię), niedziela, godz. 9.45, TDK przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.

TENIS

Mistrzostwa Województwa Juniorów, sobota, godz. 8 - weryfikacja kobiet, 12 - weryfikacja mężczyzn; niedziela - półfinały i finały, korty przy Gimnazjum nr 2 przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej.