Marek Saganowski nie pomógł Southampton

Southampton Marka Saganowskiego zremisował z West Bromwich Albion 1:1. Polak grał 75 minut.

W meczu z liderem II ligi angielskiej Polak nie miał ani jednej sytuacji do strzelenia gola. Jego drużyna trafiła dopiero na 13 minut przed końcem meczu. 30-letni napastnik 180 sekund wcześniej został zmieniony.

Po tym remisie, Southampton jest na 22., spadkowym miejscu i ma tyle samo punktów co zajmujące bezpieczne, 21. miejsce Leicester. W ostatniej kolejce drużyna Polaka spotka się u siebie z walczącym o wejście do baraży o Premier League Sheffield United. WBA już praktycznie awansowało, musiałoby w ostatniej kolejce przegrać... 0:13.

Mecz z WBA był 31. Saganowskiego w tym sezonie. Strzelił w nich tylko dwa gole.

Liga angielska w BetClick.com. Darmowa rejestracja, oferta bez ryzyka. Sprawdź szczegóły tutaj - reklama