Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 25. kolejki: Piast Piastów - MKS Mława 1:3, GLKS Nadarzyn - Start Otwock 0:0, Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 3:0, Korona Góra Kalwaria - Szydłowianka Szydłowiec 3:1, Mazowsze Płock - Legionovia Legionowo 1:1, Okęcie Warszawa - Tęcza 34 Płońsk 0:1, Wulkan Zakrzew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:0, Narew Ostrołęka - Polonia II Warszawa 1:0, Mazur Karczew - Ursus Warszawa 2:0.

1. Start255232-15
2. Mazowsze255140-21
3. Narew254936-13
4. GLKS254832-15
5. Legionovia254732-19
6. Mazur254640-18
7. Pogoń254033-31
8. Korona253841-33
9. MKS253435-37
10.Okęcie252928-32
11.Korona252824-35
12.Wulkan252829-36
13.Piast252529-39
14.Szydłowianka252318-33
15.Ursus252321-45
16.Hutnik252131-43
17.Polonia II252129-35
18.Tęcza 34251817-47
V liga

Wyniki 23. kolejki: MKS Ciechanów - Skra Drobin 4:1, Wkra Żuromin - Błękitni Gąbin 3:1, Kryształ Glinojeck - Huragan Wołomin 1:0, Victoria Sulejówek - Podlasie Sokołów Podlaski 2:1, Amator Maszewo - Żbik Nasielsk 1:2, Marcovia 2000 Marki - Mazur Radzymin 0:1, Kasztelan Sierpc - Naprzód Zielonki 0:2, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń Siedlce 1:4.

1. Podlasie235061-26
2. Huragan234549-27
3. Pogoń234539-24
4. Kryształ234441-19
5. Naprzód234352-32
6. Żbik234248-27
7. Victoria234052-35
8. Mazur233841-31
9. MKS233843-36
10.Kasztelan232928-36
11.Wkra232526-43
12.Marcovia231924-41
13.Amator231826-47
14.Błękitni231726-49
15.Ostrovia23919-56
16.Skra23919-65
Liga okręgowa

Wyniki 20. kolejki: Skrwa Łukomie - Limit Rybno 3:1, Błękitni Gójsk - Polonia Radzanowo 0:3, Bzura Chodaków - Zryw Bielsk 3:3, Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 0:2, Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 10:1, Orkan Sochaczew - Start Proboszczewice 2:1, Wisła Duninów - Kormoran Łąck 0:1, Wicher Cieszewo - Świt Staroźreby 1:3.

1. Błękitni203856-38
2. Wisła203857-35
3. Kormoran203747-24
4. Bzura203536-29
5. Orkan203455-27
6. Start203346-34
7. Skrwa203243-34
8. Stoczniowiec202524-43
9. Stegny202524-48
10.Polonia202439-47
11.Wicher202442-41
12.Mazur202323-29
13.Zryw202239-58
14.Limit202232-50
15.Świt202129-40
16.Orzeł202134-49
Klasa A

Wyniki 18. kolejki: Skrwa Brudzeń - Czarni Rempin 1:1, Lwówianka Lwówek - Delta Miszewko Strzałkowskie 2:2, Wisła Główina-Sobowo - Huragan Bodzanów 2:2, Victoria Wykowo - Pogoń Słupia 2:0, Zorza Szczawin Kościelny - Unia Iłów 1:1, Orkan Lelice - Amator II Maszewo 3:4, Skra II Drobin - Sparta Mochowo 4:3.

1. Zorza183958-34
2. Wisła183758-17
3. Huragan183549-27
4. Unia183361-26
5. Pogoń183144-34
6. Amator II182736-39
7. Skrwa182735-31
8. Victoria182136-58
9. Delta182135-34
10.Skra II182132-38
11.Czarni182043-61
12.Lwówianka181924-29
13.Sparta181122-57
14.Orkan181134-82
Klasa B

Wyniki 19. kolejki: Wisła Kępa Polska - Victoria Cekanowo-Zągoty 2:2, Relax Miszewo Murowane - Unia Czermno 3:1, Kasztelan Białe Błoto - Bobry Cierszewo 2:3.

1. Kasztelan173865-15
2. Relax163238-25
3. Bobry162731-26
4. Wisła161433-66
5. Unia151324-43
6. Victoria161034-61
7. Białkowo162431-26