Piłkarska V liga

Wyniki pięciu grup
V LIGA

KATOWICE I

LKS Bełk - Śląsk Świętochłowice 2:1 (1:0): Ligudziński 2 - Lelek; Krupiński Suszec - Orzeł Mokre 2:1 (1:1): Hauder, Świenty - Potyka; Gwarek Ornontowice - Piast Leszczyny 2:1 (2:0): Szala, Zajdel - Tomaszek; Urania Ruda Śl. - Iskra Pszczyna 4:1 (1:0): Oczko 3, Gnyza - Mendocha; Sokół Wola - MKS Lędziny 1:1 (0:1): Więckowski - Gardawski; Ogrodnik Cielmice - Unia Bieruń Stary 3:1 (1:1): Kacprzycki, Chrząścik, Klimas - Biolik; Czarni Piasek - GTS Bojszowy 2:2 (0:2): Sztorc, Kościański - Magiera. M. Rokowski; Nadwiślan Góra - AKS Mikołów 3:2 (2:2): Rewaj 2, Kajor - A. Łach, R. Łach.

1. Bojszowy235764:19
2. Ornontowice234758:31
3. Góra234340:30
4. Suszec234247:26
5. AKS Mikołów233950:40
6. Urania233946:40
7. Leszczyny233444:35
8. Piasek233444:37
9. Lędziny233347:38
10. Wola233146:53
11. Bełk 23 30 37:40

12. Bieruń Stary232427:46
13. Cielmice 23 22 25:38

14. Mokre232232:45
15. Świętochłowice231836:64
16. Pszczyna23415:76
KATOWICE II

Pogoń Imielin - Czarni Sosnowiec 2:4 (0:1): Pastuszka, Grabowski - Cichoń 2, Bąk, Świeczka; AKS Niwka - Kolejarz 24 Katowice 1:0 (0:0): Nowak; Ciężkowianka Jaworzno - Wyzwolenie Chorzów 0:0, Górnik Jaworzno - Podlesianka Katowice 4:3 (2:2): Jarząbek 2, Woźnica (samobójcza), Radosz - Sikora, Milik, Knapek; Unia Ząbkowice - Górnik 09 Mysłowice 1:1 (0:1): Laprus - Golda; Górnik Piaski - Błękitni Sarnów 2:2 (0:1): Paul, Ślęzak - Niemczyk 2; MKS Siemianowice Śl. - Unia Strzemieszyce 1:0 (0:0): Dudek; Orkan Dąbrówka Wielka - Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:0.

1. Górnik 09 M.235959:7
2. Wyzwolenie235848:8
3. Podlesianka 23 45 49:26

4. Niwka233746:28
5. Ciężkowianka223538:26
6. Siemianowice Śl. 23 35 38:29

7. Ząbkowice233329:21
8. Dąbrówka W.233330:30
9. Czarni233229:23
10. Górnik Jaw.233126:23
11. Andaluzja232923:30
12. Strzemieszyce232730:39
13. Górnik Piaski232334:53
14. Kolejarz231919:39
15. Imielin221219:54
16. Sarnów23514:95
KATOWICE III

Płomień Połomia - LKS Tworków 3:2 (2:1): Oślizlok 2, Kusztal - Staszczyk (samobójcza), Popławski; Jedność Jejkowice - Baterex Nędza 2:2 (1:0): Pawlaszczyk, Herman - Jan Depta, Buliński; Naprzód Czyżowice - Górnik Radlin 2:4 (1:3): K. Adamczyk, M. Raszczok - Dylich, Styrnol, Ćwikliński, D. Sachs; Silesia Lubomia - Naprzód Syrynia 0:1 (0:1): M. Adamczyk; Gwiazda Skrzyszów - LKS Krzyżanowice 2:1 (2:1): W. Oślizło, Świerzyński - Lemiesz; Płomień Ochojec - Naprzód Zawada 0:1 (0:0): Seemann; Czarni Gorzyce - Rymer Rybnik 2:3 (1:3): Parma, Szymon - Pielczyk 2, Mikeska. Mecz Górnik Pszów - LKS Chałupki został zakończony w 30. minucie przy stanie 7:0 (bramki: Drobny 4, Kwiatoń, Burek i Szweda) z powodu zdekompletowania drużyny gości (wynik uwzględniono w tabeli).

1. Syrynia235450:17
2. Pszów235461:22
3. Rymer235456:25
4. Krzyżanowice234456:35
5. Zawada233744:34
6. Nędza233346:52
7. Jejkowice233238:34
8. Ochojec233134:29
9. Radlin232933:48
10. Chałupki 232732:52
11. Skrzyszów 232434:44
12. Gorzyce232233:38
13. Czyżowice 23 21 28:49

14. Tworków231925:43
15. Lubomia231829:38
16. Połomia231823:62
KATOWICE IV

Carbo Gliwice - Przyszłość Ciochowice 3:2 (1:2): Kapusta, Gilner, Pietrek - Roziak, Buchalik; Gwarek Tarnowskie Góry - Jedność 32 Przyszowice 0:0, Concordia Knurów - LKS 35 Gierałtowice 5:1 (3:0): Dura 2, Salwa, Kołtko (samobójcza), Grzegorzyca - Rozumek; MOSiR Sparta Zabrze - Orzeł Nakło Śl. 1:1 (0:1): Zuber - Działach; KS Strzybnica - Piast II Gliwice 0:1 (0:0): Zachariasz; Gwarek Zabrze - Gazobudowa Zabrze 4:0 (2:0): Granatyr, Malicki, Kruk, Zyguła; Tempo Paniówki - Orzeł Miedary 1:5 (0:4): Celban - Jaworek 2, Galuch, Bogacki, Swat. Odra Miasteczko Śl. pauzowała.

1. MOSiR Sparta214750:22
2. Gwarek Z.224453:18
3. Piast II224441:28
4. Concordia214234:10
5. Przyszowice213940:26
6. Miedary 22 38 54:30

7. Gazobudowa 223732:29
8. Nakło Śl. 21 35 34:27

9. Ciochowice223341:27
10. Paniówki222734:41
11. Strzybnica212635:37
12. Gwarek T. G.222331:34
13. Carbo212022:45
14. Gierałtowice2148:64
15. Miasteczko Śl. 21 1 8:79

BIELSKO-BIAŁA

Morcinek Kaczyce - Pasjonat Dankowice 2:1 (0:1): Kowal, Wowry - Śmieja (samobójcza); Czarni-Góral Żywiec - Zapora Porąbka 1:0 (0:0): Sala; Drzewiarz Jasienica - Cukrownik Chybie 2:2 (0:1): Kleszcz, M. Jędrzejko - Gruszka 2; Sokół Zabrzeg - Kuźnia Ustroń 1:0 (1:0): Krecmer; LKS Bestwina - Spójnia Landek 3:1 (2:0): Kempa, Ogrodowczyk, Pilarz - Bąk; LKS Radziechowy - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:1): Dziedzic - Pawełek 2, Lech; Podhalanka Milówka - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:7 (1:4): Barabasz - Eliasz 4, Stawowczyk, Mizera, Gilewicz; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Mieszko Piast Cieszyn 2:3 (1:1): Nsangou 2 - Jeleń 2, Gebel.

1. Czechowice-Dz.214851:20
2. Rekord214754:19
3. Porąbka213947:25
4. Dankowice213631:19
5. Czarni-Góral213638:18
6. Mieszko Piast213429:29
7. Zabrzeg213448:33
8. Podbeskidzie II213450:27
9. Jasienica213133:32
10. Chybie212637:38
11. Landek 21 25 28:36

12. Ustroń212328:42
13. Kaczyce212327:33
14. Bestwina211819:41
15. Radziechowy211123:63
16. Milówka21413:81