Sport w skrócie

BOKS

Michał Towarnicki (Skorpion Szczecin) zdobył brązowy medal seniorskich mistrzostw Polski, które zakończyły się w weekend w Dąbrowie Górniczej.

ŻEGLARSTWO

Maciej Grabowski (SEJK Pogoń Szczecin) zajął 21. miejsce w klasie Laser podczas odbywających się w Hyeres na Lazurowym Wybrzeżu 40. regatach Pucharu Świata. Ważniejsza dla naszego zawodnika była jednak krajowa rywalizacja o nominację olimpijską. Grabowski ją wygrał i pojedzie do Pekinu. A miejsce w igrzyskach wywalczył w ubiegłorocznych MŚ Karol Porożyński (również SEJK Pogoń).

PIŁKA NOŻNA

IV liga. W środę dojdzie do meczu Wybrzeża Rewal z Pogonią Szczecin. Organizatorzy przygotowali 300 wejściówek dla szczecińskich kibiców. Będzie je można nabyć (za okazaniem dowodu osobistego) we wtorek w siedzibie klubu przy ul. Karłowicza. Koszt 10 zł.