Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I

Urania Ruda Śl. - Śląsk Świętochłowice 2:2 (1:1): Oczko 2 - Gawenda, Rzeźniczek; Czarni Piasek - Gwarek Ornontowice 2:0 (2:0): Jędrysik, Spychała; Nadwiślan Góra - Krupiński Suszec 1:0 (1:0): J. Rewaj; Sokół Wola - LKS Bełk 3:2 (0:0): M. Rewaj, Grabowiecki, Włoch - Solak, Ligudziński; Ogrodnik Cielmice - Orzeł Mokre 1:0 (1:0): Barzycki; Unia Bieruń Stary - Piast Leszczyny 3:1 (3:1): Biolik 2, Trojanowski - Kasprzak; MKS Lędziny - Iskra Pszczyna 8:0 (3:0): Matysek 3, Bomba 2, M. Roszak, Samek, Karlik; AKS Mikołów - GTS Bojszowy 1:1 (1:1): R. Łach - Magiera.

1. Bojszowy225662:17
2. Ornontowice224456:30
3. Góra224037:28
4. AKS Mikołów223948:37
5. Suszec223945:25
6. Urania223642:39
7. Leszczyny223443:33
8. Piasek223342:35
9. Lędziny223246:37
10. Wola223045:52
11. Bełk 22 27 35:39

12. Bieruń Stary222426:43
13. Mokre222231:43
14. Cielmice 22 19 22:37

15. Świętochłowice221835:62
16. Pszczyna22414:72
KATOWICE II

MKS Siemianowice Śl. - Czarni Sosnowiec 0:0, Górnik Jaworzno - Ciężkowianka Jaworzno 0:1 (0:1): Kornaga; Unia Ząbkowice - AKS Niwka 0:2 (0:2): Kozibąk, Nowak; Pogoń Imielin - Orkan Dąbrówka Wielka 2:7 (0:2): Pastuszka, Surlej - A. Szymik 2, Gajda 2, Golis, Olszówka, Grzywiński; Górnik Piaski - Kolejarz 24 Katowice 5:1 (3:0): Guliński 2, Paul, Zdeb, Borowiecki - K. Szymik; Błękitni Sarnów - Wyzwolenie Chorzów 0:3 (0:0): Szyguła, M. Prżątka, Kopyciok; Andaluzja Brzozowice-Kamień - Unia Strzemieszyce 0:0, Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice 1:0 (0:0): Sobczak.

Zweryfikowano wyniki meczów 17. i 18. kolejki: Niwka - Górnik Jaw. 0:3 (walkower, na boisku 2:1) i Siemianowice Śl. - Niwka 3:0 (walkower, na boisku 2:2).

1. Górnik 09 M.225858:6
2. Wyzwolenie225748:8
3. Podlesianka 22 45 46:22

4. Ciężkowianka213438:26
5. Niwka223445:28
6. Siemianowice Śl. 22 32 37:29

7. Dąbrówka W.223230:30
8. Ząbkowice223228:20
9. Czarni222925:21
10. Andaluzja222823:30
11. Górnik Jaw.222822:20
12. Strzemieszyce222730:38
13. Górnik Piaski222232:51
14. Kolejarz221919:38
15. Imielin211217:50
16. Sarnów22412:93
KATOWICE III

Jedność Jejkowice - LKS Chałupki 8:0 (5:0): Herman 5, Norek 2, Psota; Gwiazda Skrzyszów - Płomień Połomia 3:4 (1:1): W. Oślizło 2, Szymiczek - Kusztal, Brachman, Wroński, Oślizlok; Płomień Ochojec - Silesia Lubomia 1:1 (0:0): Lachowicz - W. Sobol; Czarni Gorzyce - Górnik Pszów 0:1 (0:0): Liberacki; Naprzód Czyżowice - Naprzód Syrynia 1:3 (1:1): Sajbor - A. Grabiec, Pluta, Burek; Górnik Radlin - LKS Tworków 2:1 (2:1): Szczepan, I. Grabiec - Wieder; Rymer Rybnik - Baterex Nędza 3:0 (0:0): Knesz 2, Mika; Naprzód Zawada - LKS Krzyżanowice 1:2 (1:2): Zganiacz - Błaszczok, Janowicz.

1. Syrynia225149:17
2. Pszów225154:22
3. Rymer225153:23
4. Krzyżanowice224455:33
5. Zawada223443:34
6. Nędza223244:50
7. Ochojec223134:28
8. Jejkowice223136:32
9. Chałupki 222732:45
10. Radlin222629:46
11. Gorzyce222231:35
12. Czyżowice 22 21 26:45

13. Skrzyszów 222132:43
14. Tworków221923:40
15. Lubomia221829:37
16. Połomia221520:60
KATOWICE IV

KS Strzybnica - LKS 35 Gierałtowice 1:1 (0:0): Fiała - M. Zadoń; Jedność 32 Przyszowice - MOSiR Sparta Zabrze 1:0 (1:0): Piecuch; Gwarek Zabrze - Concordia Knurów 1:2 (1:2): Kruk - Kozdroń, Dura; Tempo Paniówki - Orzeł Nakło Śl. 0:3 (0:0): Skowronek, Kulas, Działach; Orzeł Miedary - Odra Miasteczko Śl. 4:0 (1:0): Galuch 2, Gruszczyński 2; Gazobudowa Zabrze - Piast II Gliwice 0:1 (0:0): Zachariasz; Gwarek Tarnowskie Góry - Przyszłość Ciochowice 1:1 (0:1): Mokry - Modliszewski. Carbo Gliwice pauzowało.

Zweryfikowano wynik meczu 19. kolejki: Gierałtowice - Gazobudowa 0:3 (walkower, na boisku 1:0).

1. MOSiR Sparta204649:21
2. Gwarek Z.214149:18
3. Piast II214140:28
4. Concordia203929:9
5. Przyszowice203840:26
6. Gazobudowa 213732:25
7. Miedary 21 35 49:29

8. Nakło Śl. 20 34 33:26

9. Ciochowice213339:24
10. Paniówki212733:36
11. Strzybnica202635:36
12. Gwarek T. G.212231:34
13. Carbo201719:43
14. Gierałtowice2047:59
15. Miasteczko Śl. 21 1 8:79