"Wiosenna" blisko półmetka. Niburski na czele

Już tylko dwa zespoły - WSH i Karamba - nie mają w dziesiątej jubileuszowej edycji piłkarskiej Wiosennej Ligi Piątek WSH ani jednej porażki na koncie.
Dzięki temu oba mają też szansę prześcignąć prowadzący w tabeli zespół Niburskiego. I WSH, i Karamba w ostatnich meczach serię wygranych przedzielały tylko jednym remisem. Nie miały jednak tak pracowitego okresu jak drużyna lidera. Niburski zwyciężył dziewięć razy w 12 grach. Notuje też serię sześciu kolejnych wygranych z imponującym bilansem bramkowym 43:2. Rekordowe rozmiary miał triumf nad outsiderem - zamykające tabelę Scyzoryki przegrały aż 1:18.

Wyniki

NIBURSKI - IZOLATOR UNITED 3:1 (0:0): Mariusz Wójkowski 2, Tomasz Kołodziejczyk - Piotr Ziębiński.

NIBURSKI - RABARBAR 2:4 (1:2): Mariusz Wójkowski 2 - Tomasz Szmalec 2, Michał Brzeszcz, Maciej Tetelewski.

IZOLATOR - AC KIELCE 1:2 (1:2): Piotr Ziębiński - Michał Molenda, Mateusz Chabros.

AC KIELCE - RABARBAR 2:0 (1:0): Sławomir Grusznis, Sławomir Krupa.

WSH - IZOLATOR UNITED 3:1 (1:1): Mateusz Krężołek 2, Przemysław Kruk - Michał Guzik.

WSH - KERRY 4:2 (4:1): Dawid Kołodziej 2, Wojciech Szymkiewicz, Przemysław Kruk - Mateusz Michalczuk, Paweł Nowicki.

IZOLATOR - KARAKAL 2:2 (0:2): Marcin Janik 2 - Paweł Domagała, Przemysław Wielgo.

WSH - KARAKAL 1:0 (1:0): Wojciech Szymkiewicz.

ROSETEX - IZOLATOR 1:6 (0:2): Piotr Chiberski - Marcin Janik 2, Piotr Ziębicki 2, Wiesław Janik, Michał Chwastowski

KERRY - ROSETEX 4:0 (1:0): Michał Dziewięcki 3, Dariusz Brzozowski.

KARAKAL - ROSETEX 7:0 (3:0): Przemysław Wielgo 2, Kamil Kasprzyk 2, Szczepan Różycki 2, Maciej Wawrzycki.

KERRY - KARAKAL 0:2 (0:0): Paweł Domagała 2.

KARAKAL - CASTOR 9:0 (5:0): Przemysław Wielgo 4, Paweł Domagała 3, Kamil Kacprzyk, Maciej Wawrzycki.

PC-TECH - WSH 0:5 (0:1): Przemysław Kruk 2, Dawid Kołodziej, Wojciech Szymkiewicz, Paweł Lipiec.

CASTOR - AKCESORIA MEBLOWE 1:3 (0:2): Marcin Dziarmaga - Adam Józefowski 2, Konrad Kuziel.

WSH - AKCESORIA 2:0 (1:0): Dawid Kołodziej, Wojciech Szymkiewicz.

NIBURSKI - FUGIT 1:0 (1:0): Michał Kołodziejczyk.

CASTOR - NIBURSKI 1:9 (0:4): Paweł Czajkowski - Tomasz Kołodziejczyk 4, Dawid Iwanek 2, Mariusz Wójkowski 2, Michał Kołodziejczyk.

FUGIT - PC-TECH 1:2 (1:0): Robert Giedyk - Łukasz Tekiel, Michał Mielnicki.

CASTOR - AC KIELCE 0:4 (0:1): Mateusz Chabros 2, Bartosz Kułan 2.

NIBURSKI - PC-TECH 1:1 (1:0): Tomasz Kołodziejczyk - Michał Mielnicki.

PC-TECH - AC KIELCE 0:4 (0:1): Bartosz Kułan 2, Konrad Kwiecień, Mateusz Chabros.

BECHER - ROSETEX 3:0 (2:0): Piotr Adamiec 2, Marek Januszewski.

ROSETEX - KARAKAL 0:2 (0:1): Przemysław Wielgo, Szczepan Różycki.

BECHER - ALKOHOLE ŚWIATA 8:0 (3:0): Piotr Adamiec 3, Paweł Łuszcz 2, Marek Januszewski 2, samobójcza Grzegorz Plisak.

ALKOHOLE - KARAKAL 0:5 (0:2): Przemysław Wielgo 2, Kamil Kasprzyk, Szczepan Różycki, Karol Fijałkowski.

RABARBAR - BECHER 0:2 (0:1): Artur Dulnik, Grzegorz Biela.

ALKOHOLE - RABARBAR 7:1 (1:0): Marcin Zygmunt 3, Łukasz Wotliński 2, Grzegorz Plisak 2 - Maciej Pacholec.

WSH - ABSOLUTUS 2:2 (0:0): Łukasz Kraj, Paweł Janaszek - Dawid Kołodziej, Paweł Blacha.

ABSOLUTUS - BARLINEK 4:0 (1:0): Paweł Janaszek 3, Piotr Kraj.

BARLINEK - WSH 0:6 (0:3): Paweł Blacha 2, Dawid Kołodziej 2, Mateusz Jarosz, Wojciech Szymkiewicz.

PC-TECH - PIAST BOCIANEK 6:0 (1:0): Michał Mielnicki 4, Tomasz Miernik, Dariusz Gil.

PC-TECH - BARLINEK 1:0 (0:0): Łukasz Michalak.

ROSETEX - CK SCYZORYKI 2:2 (2:2): Piotr Chiberski, Tomasz Gursiel - Karol Podgórski, Bartosz Milewski.

AC KIELCE - ROSETEX 1:1 (0:1): Jakub Wątor - Piotr Chiberski.

CK SCYZORYKI - IZOLATOR UNITED 0:6 (0:2): Wiesław Janik 2, Michał Chwastowski 2, Piotr Ziębiński.

IZOLATOR - FUGIT 2:3 (2:1): Wiesław Janik, Tomasz Piróg - Kamil Kundera, Jacek Korba, Łukasz Tomczyk.

AC KIELCE - AKCESORIA MEBLOWE 3:2 (2:1): Jakub Wątor 2, Mateusz Chabros - Marcin Handzelewicz, Mariusz Madej.

FUGIT - CK SCYZORYKI 3:1 (1:0): Łukasz Tomczyk, Karol Bielecki, Kamil Kundera - Bartosz Milewski.

CK SCYZORYKI - AKCESORIA 1:4 (0:3): Karol Podgórski - Adam Józefowski 2, Marcin Handzelewicz, Adam Dulnik.

NIBURSKI - ABSOLUTUS 0:4 (0:1): Mateusz Zacharski 2, Grzegorz Jaworski wolny, Łukasz Kraj.

KARAMBA - BECHER 3:2 (1:1): Michał Skrobot 2, Piotr Kruk II - Mateusz Maciejewski, Adam Grudziński.

PIAST BOCIANEK - KARAMBA 1:1 (1:0): Daniel Łebek - Piotr Kruk II.

NIBURSKI - BECHER 1:0 (0:0): Michał Kołodziejczyk.

FUGIT - KARAMBA 0:5 (0:3): Michał Skrobot 2, Piotr Kruk II 2, Daniel Latos.

ALKOHOLE ŚWIATA - NIBURSKI 0:5 (0:3): Mariusz Wójkowski 3, Michał Kołodziejczyk, Damian Kowalski.

ABSOLUTUS - SPORTING 2:4 (1:1): Marcel Gil, Grzegorz Jaworski - Paweł Grabowski 2, Michał Michalczyk, Piotr Dębiński.

KARAMBA - ALKOHOLE 3:1 (1:0): Michał Skrobot, Piotr Kruk II, Daniel Latos - Andrzej Szubar.

SPORTING - CK SCYZORYKI 7:0 (4:0): Piotr Dębiński 2, Łukasz Bujak 2, Radosław Zygmunt, Paweł Grabowski, Jaromir Kruk.

KARAMBA - CK SCYZORYKI 8:3 (4:1): Robert Majchrzyk 2, Michał Skrobot 2, Daniel Latos 2, Karol Kłusek, Piotr Kruk II - Grzegorz Kozak 2, Piotr Chlewicki.

PIAST - ALKOHOLE 6:1 (2:1): Mateusz Kowalczyk 4, Maciej Ponikowski 2 - Marcin Zygmunt.

FUGIT - ABSOLUTUS 0:4 (0:2): Marcel Gil 3, Łukasz Kraj.

PIAST - ABSOLUTUS 1:4 (0:1): Michał Zgiep - Marcel Gil, Piotr Kraj, Łukasz Kraj, Grzegorz Jaworski.

CK SCYZORYKI - BECHER 0:13 (0:6): Marek Januszewski 4, Mateusz Pustuła 3, Piotr Adamiec 2, Grzegorz Biela, Robert Kubiec, Artur Dulnik, samobójcza Dariusz Woźniak.

NIBURSKI - CK SCYZORYKI 18:1 (7:0): Mariusz Wójkowski 8, Damian Kowalski 4, Michał Kołodziejczyk 3, Marcin Kołodziejczyk 2, Wojciech Wójcik - Grzegorz Kozak.

PIAST - FUGIT 0:2 (0:2): Łukasz Tomczyk, Karol Bielecki.

ALKOHOLE - FUGIT 2:5 (0:2): Tomasz Ziemski, Andrzej Szubar - Kamil Ołtuszyk 4, Karol Bielecki.

AKCESORIA MEBLOWE - WSH 0:3 (0:2): Andrzej Pająk, Wojciech Szymkiewicz, samobójcza.

FUGIT - RABARBAR 2:1 (0:0): Kamil Ołtuszyk, Łukasz Tomczyk - Maciej Pacholec.

WSH - FUGIT 1:0 (0:0): Przemysław Kruk.

RABARBAR - AKCESORIA 3:0 (2:0): Michał Brzeszcz, Maciej Pacholec, Maciej Tetelewski.

FUGIT - AKCESORIA 2:1 (1:1): Kamil Ołtuszyk, Robert Giedyk - Adam Józefowski.

WSH - RABARBAR 5:1 (1:0): Paweł Lipiec 2, Dawid Kołodziej, Wojciech Szymkiewicz, Przemysław Kruk - Maciej Pacholec.

CASTOR - SPORTING 2:3 (2:2): Mariusz Wójcik, Paweł Czajkowski - Michał Michalczyk 2, Radosław Zygmunt.

NIBURSKI - CASTOR 7:0 (3:0): Tomasz Kołodziejczyk 4, Jacek Chmielewski, Mariusz Wójkowski, Michał Kołodziejczyk.

KERRY - NIBURSKI 1:4 (1:2): Mateusz Michalczuk - Michał Kołodziejczyk 2, Tomasz Kołodziejczyk wolny, Sylwester Śnioch.

SPORTING - KERRY 2:3 (2:3): Radosław Zygmunt, Paweł Grabowski - Piotr Pelikan, Mateusz Michalczuk, Mateusz Szuliński.

SPORTING - RABARBAR 2:4 (1:1): Piotr Włodarczyk, Paweł Grabowski - Michał Szyszka 2, Michał Brzeszcz, Marcin Szyszka.

AKCESORIA MEBLOWE - NIBURSKI 0:8 (0:2): Sylwester Śnioch 3, Tomasz Kołodziejczyk 2, Jacek Chmielewski 2, Michał Kołodziejczyk.

1. Niburski174013-1-370:17
2. WSH153912-3-049:13
3. Piast Bocianek203912-3-553:39
4. Karamba143611-3-048:20
5. Becher153411-1-351:10
6. Fugit253310-3-1236:46
7. AC Kielce143210-2-239:18
8. Rabarbar183010-0-849:42
9. Karakal14299-2-343:9
10. PC-Tech15268-2-533:25
11. Sporting13248-0-544:26
12. Absolutus15237-2-640:35
13. Barlinek9186-0-627:31
14. Kerry17175-2-1033:41
15. Izolator United15144-2-934:36
16. Alkohole Świata14124-0-1032:55
17. Rosetex19113-2-1424:72
18. Akcesoria Meblowe1893-0-1521:55
19. Castor1662-0-1425:74
20. CK Scyzoryki2020-2-1822:121