Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 23. kolejki: Legionovia Legionowo - Wulkan Zakrzew 2:1, GLKS Nadarzyn - MKS Mława 2:1, Hutnik Warszawa - Piast Piastów 1:2, Korona Góra Kalwaria - Start Otwock 2:3, Mazowsze Płock - Korona Ostrołęka 2:1, Okęcie Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 3:0, Narew Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk 1:0, Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2, Ursus Warszawa - Polonia II Warszawa 1:0.

1. Start234831-15
2. Mazowsze234739-20
3. GLKS234732-13
4. Legionovia234330-18
5. Narew234332-13
6. Mazur234035-18
7. Pogoń233932-28
8. Korona233538-31
9. Okęcie232928-30
10.MKS232830-36
11.Korona232523-32
12.Wulkan232426-36
13.Szydłowianka232317-29
14.Ursus232321-41
15.Piast232226-36
16.Polonia II232129-31
17.Hutnik231828-42
18.Tęcza 34231516-44
V liga

Wyniki 20. kolejki: Błękitni Gąbin - Naprzód Zielonki 0:1, Mazur Radzymin - Pogoń Siedlce 1:2, MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0, Żbik Nasielsk - Kasztelan Sierpc 8:1, Podlasie Sokołów Podlaski - Marcovia 2000 Marki 3:1, Huragan Wołomin - Skra Drobin 1:0, Wkra Żuromin - Amator Maszewo 2:1, Kryształ Glinojeck - Victoria Sulejówek 1:0.

1. Podlasie204449-23
2. Huragan204146-25
3. Kryształ203836-16
4. Naprzód203747-30
5. Pogoń203632-22
6. Victoria203443-31
7. Żbik203343-25
8. Mazur203138-31
9. MKS202932-35
10.Kasztelan202828-32
11.Marcovia201923-33
12.Wkra201920-35
13.Amator201725-43
14.Błękitni201422-43
15.Skra201218-48
16.Ostrovia20918-48
Liga okręgowa

Wyniki 18. kolejki: Polonia Radzanowo - Stoczniowiec Płock 0:2, Błękitni Gójsk - Limit Rybno 6:1, Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie 1:0, Orkan Sochaczew - Mazur Gostynin 2:0, Wisła Duninów - Stegny Wyszogród 2:1, Wicher Cieszewo - Start Proboszczewice 1:3, Świt Staroźreby - Kormoran Łąck 0:0.

1. Błękitni183856-34
2. Wisła183552-34
3. Start183345-27
4. Kormoran183143-24
5. Orkan173149-20
6. Bzura183130-25
7. Skrwa182639-33
8. Wicher182441-35
9. Stoczniowiec172220-37
10.Stegny182221-37
11.Polonia182135-44
12.Mazur182020-27
13.Limit181928-45
14.Świt181824-36
15.Zryw171834-52
16.Orzeł171219-46
Klasa A

Wyniki 16. kolejki: Wisła Główina-Sobowo - Delta Miszewko Strzałkowskie 2:0, Victoria Wykowo - Lwówianka Lwówek 0:3, Zorza Szczawin Kościelny - Huragan Bodzanów 3:0, Orkan Lelice - Pogoń Słupia 0:4, Czarni Rempin - Unia Iłów 1:1, Skra II Drobin - Amator II Maszewo 3:1, Sparta Mochowo - Skrwa Brudzeń 0:1.

1. Zorza163553-32
2. Wisła163354-14
3. Pogoń163143-28
4. Huragan163144-25
5. Unia162946-25
6. Amator II162431-32
7. Skrwa162333-30
8. Lwówianka161821-25
9. Victoria161834-55
10.Skra II161828-34
11.Delta161727-31
12.Czarni161638-59
13.Sparta161118-47
14.Orkan161131-64
Klasa B

Wyniki 17. kolejki: Wisła Kępa Polska - Unia Czermno 1:5, Relax Miszewo Murowane - Bobry Cierszewo 1:2, KS Białkowo - Kasztelan Białe Błoto 0:3 (wo)

1. Kasztelan153555-12
2. Relax152935-24
3. Bobry142125-24
4. Unia131323-36
5. Wisła141331-56
6. Victoria14628-59
7. Białkowo152431-23
Uwaga! KS Białkowo wycofało się z rozgrywek.