Piłkarska V liga

Wyniki pięciu grup
V LIGA

KATOWICE I

Krupiński Suszec - Śląsk Świętochłowice 4:0 (0:0): Brychlik 2, Wróbel, Dastig; Gwarek Ornontowice - LKS Bełk 5:3 (4:1): Szala 2, Botor, Janiak, Picuła - Birówka 2, Stanek; Urania Ruda Śl. - Orzeł Mokre 5:4 (1:1): Podstawski 2, Stawowy, Oczko, Kolasa - Struś, Bogłowski, Kopytko, Kawulka; Sokół Wola - GTS Bojszowy 1:5 (1:2): Potasiak - Myszor 2, Magiera, Bednarczyk, Gniza; Unia Bieruń Stary - MKS Lędziny 1:1 (0:0): Balcerowski - Brona; Czarni Piasek - Piast Leszczyny 0:1 (0:0): Tomaszek; Nadwiślan Góra - Iskra Pszczyna 3:1 (0:1): Dąbrowski, Kajor, Rewaj - Ryguła, Ogrodnik Cielmice - AKS Mikołów 1:0 (0:0): Barzycki.

1. Bojszowy205561:15
2. Ornontowice204353:25
3. Suszec203642:23
4. AKS Mikołów203545:35
5. Leszczyny203441:28
6. Góra203435:28
7. Urania203238:36
8. Lędziny202838:37
9. Piasek202734:34
10. Bełk 20 27 32:33

11. Wola202741:48
12. Mokre202128:39
13. Bieruń Stary202121:39
14. Cielmice 20 15 21:37

15. Świętochłowice201430:58
16. Pszczyna20413:58
KATOWICE II

AKS Niwka - Czarni Sosnowiec 1:0 (0:0): Ludwiczek; Górnik Jaworzno - Wyzwolenie Chorzów 0:2 (0:1): Duda, Kopyciok; Unia Ząbkowice - Unia Strzemieszyce 4:1 (2:0): Broniszewski (samobójcza), Głośny, Zarychta, Sawicki - Nowak; Górnik Piaski - Górnik 09 Mysłowice 0:6 (0:2): Stojak 5, Sobczak; Błękitni Sarnów - Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:4 (0:2): Cichy, Janiczek, Ucieczyński, Ignac; MKS Siemianowice Śl. - Kolejarz Katowice 2:0 (1:0): Wanot, Kawaler; Orkan Dąbrówka Wielka - Podlesianka Katowice 0:0. Mecz Ciężkowianka Jaworzno - Pogoń Imielin został przełożony na 7 maja.

1. Górnik 09 M.205255:5
2. Wyzwolenie205142:8
3. Podlesianka 20 44 46:21

4. Niwka203245:25
5. Ciężkowianka193137:25
6. Ząbkowice203128:18
7. Siemianowice Śl. 20 29 36:28

8. Dąbrówka W.202922:26
9. Górnik Jaw.202520:20
10. Czarni202517:21
11. Andaluzja202421:29
12. Strzemieszyce192228:37
13. Górnik Piaski191825:47
14. Kolejarz201617:33
15. Imielin191215:41
16. Sarnów20412:82
KATOWICE III

Rymer Rybnik - Górnik Radlin 3:1 (3:0): Knesz, Skaba, Roezner - Ćwikliński; Płomień Połomia - Górnik Pszów 1:6 (0:4): Oślizlok - Mańka, Drobny, Widenka, Liberacki, Należyty, Kwiatoń; Jedność Jejkowice - Naprzód Syrynia 2:0 (0:0): Herman 2; Naprzód Czyżowice - Naprzód Zawada 1:3 (1:0): K. Adamczyk - Seemann 3; Silesia Lubomia - LKS Chałupki 4:1 (0:0): W. Sobol, Ł. Matuszek, Zdrzałek, W. Matuszek - A. Sobala; Gwiazda Skrzyszów - LKS Tworków 2:1 (0:0): W. Oślizło, Świerzyński - Paprocki; Płomień Ochojec - Baterex Nędza 4:1 (1:1): Miera 2, D. Bernacki, Reclik - Kosteczko; Czarni Gorzyce - LKS Krzyżanowice 3:4 (2:2): Szarek, Parma, W. Lamczyk - Ekiert 3, Dudacy. W zaległych meczach: Nędza - Zawada 4:2 (2:0): Stroka 2, Malina, Kłosek - Zganiacz, Seemann; Połomia - Ochojec 2:2 (1:2): Herok, Oślizlok - Miera, Jacek Bernacki.

1. Pszów204551:21
2. Syrynia204543:15
3. Rymer204548:23
4. Krzyżanowice203851:31
5. Zawada203140:31
6. Ochojec203032:25
7. Nędza202941:45
8. Jejkowice202827:30
9. Chałupki 202731:35
10. Gorzyce202230:32
11. Skrzyszów 202127:36
12. Czyżowice 20 21 25:40

13. Radlin202025:44
14. Lubomia201727:34
15. Tworków201620:37
16. Połomia201215:54
KATOWICE IV

MOSiR Sparta Zabrze - LKS 35 Gierałtowice 5:1 (3:0): Cudok 2, Socha, Burakowski, Myśliński - M. Zadoń; Carbo Gliwice - Odra Miasteczko Śl. 6:1 (1:0): Pietrek 2, Marek 2, Wysogląd, Grąbka - Gręda; Gwarek Zabrze - Przyszłość Ciochowice 4:1 (2:0): Malicki 2, Kruk, Mrożek - Czyżykowski; KS Strzybnica - Orzeł Nakło Śl. 1:0 (0:0): Klawikowski; Jedność 32 Przyszowice - Piast II Gliwice 6:3 (3:1): Lomania, Pawlas, Domagalski, Lokwenc, Piecuch, K. Kowalski - Zachariasz 2, Balul; Tempo Paniówki - Gwarek Tarnowskie Góry 1:0 (0:0): Włoka; Orzeł Miedary - Gazobudowa Zabrze 2:3 (1:2): Jaworek, Galuch - Piłatek, Ogoński, Czyż. Concordia Knurów pauzowała.

1. MOSiR Sparta184347:20
2. Gwarek Z.194048:16
3. Concordia183627:6
4. Piast II193536:27
5. Gazobudowa 193428:21
6. Ciochowice193238:20
7. Przyszowice183236:26
8. Nakło Śl. 19 31 30:26

9. Miedary 19 29 42:28

10. Paniówki192429:32
11. Strzybnica182232:35
12. Gwarek T. G.192030:33
13. Carbo191718:40
14. Gierałtowice1866:52
15. Miasteczko Śl. 19 1 8:73

BIELSKO-BIAŁA

Czarni-Góral Żywiec - Pasjonat Dankowice 0:1 (0:0): A. Bieroński; Drzewiarz Jasienica - Morcinek Kaczyce 0:1 (0:0): Martincek; Mieszko Piast Cieszyn - Spójnia Landek 2:1 (1:1): Jeleń, Genc (samobójcza) - Genc; Sokół Zabrzeg - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (0:0): Szędzielarz, Toborek; LKS Bestwina - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1): Szymura; LKS Radziechowy - Cukrownik Chybie 2:2 (0:1): Skalla 2 - R. Szczygielski 2; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń 8:1 (4:1): Nsangou 3, Kochutek 2, Zuziak 2, Wróbel - Podżorski; Podhalanka Milówka - Zapora Porąbka 1:5 (1:2): Kopeć - Chmiel 2, Kierczak 2, Kurzydło. W zaległym meczu: Mieszko Piast Cieszyn - Czarni-Góral Żywiec 1:1 (0:1): Deras (samobójcza) - Motyka.

1. Czechowice-Dz.194444:19
2. Porąbka193947:22
3. Rekord183845:18
4. Dankowice193629:15
5. Podbeskidzie II193146:23
6. Zabrzeg193147:32
7. Czarni-Góral193036:18
8. Mieszko Piast192824:26
9. Jasienica192729:30
10. Landek 18 25 26:26

11. Chybie192228:36
12. Ustroń192228:41
13. Kaczyce192025:31
14. Bestwina191416:40
15. Radziechowy191022:60
16. Milówka19412:67