Podziały punktów w czwartej lidze

PIŁKA NOŻNA. Bezbramkowymi remisami z drużynami z Ostrołęki zakończyły się kolejne mecze w czwartej lidze z udziałem ekip z regionu radomskiego.
Remis remisowi nierówny - stara piłkarska zasada jak ulał pasuje do wyczynów ekip z Zakrzewa i Szydłowca, które mierzyły się odpowiednio z Koroną i Narwią. Wulkan, choć osłabiony brakiem asa linii pomocy Dariusza Rysiewskiego, powinien wywalczyć komplet punktów. Niestety, szczególnie w drugiej połowie graczy trenera Bolesława Strzemińskiego zawiodła skuteczność. Stuprocentowych okazji nie wykorzystali między innymi Radosław Senator i Robert Stępniewski.

Z kolei cenny remis w meczu z Narwią zanotowali podopieczni Jarosława Kotwicy. Szydłowianka zagrała uważnie w defensywie, próbując szczęścia w kontratakach. Niebiescy konsekwentnie realizowali plan opracowany przez szkoleniowca i w połowie przyniosło to efekt. Remis z czołową drużyną ligi jest niewątpliwie ich sukcesem.

WULKAN ZAKRZEW - KORONA OSTROŁĘKA 0:0.Wulkan: Borkowski - Senator, Jackowski, Kołaczyk, Ziółek, J. Mirkowski (68. M. Pysiak), Stępniewski, Sałek, Skorupa, S. Pysiak (72. Turczyk), Katus.

NAREW OSTROŁĘKA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 0:0.Szydłowianka: Zyzman - Leszczyński, Gogacz, Gołębiowski, Ludew, K. Koniarczyk, Sokół, A. Koniarczyk, Walkiewicz, Ciupiński, Śniegocki.

Pozostałe wyniki 21. kolejki: Hutnik Warszawa - MKS Mława 0:1 (0:0), Legionovia Legionowo - Mazur Karczew 2:1 (1:0), Korona Góra Kalwaria - GLKS Nadarzyn 1:1 (0:0), Mazowsze Płock - Piast Piastów 4:0 (2:0), Okęcie Warszawa - Start Otwock 0:0, Ursus Warszawa - Tęcza Płońsk 1:3 (0:0), Polonia II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 (1:0).