Piłka nożna. Czy Victoria wygra po raz pierwszy?

Częstochowska Victoria, która w dwóch meczach zdobyła tylko punkt, o pierwsze wiosenne zwycięstwo zagra w sobotę z Zielonymi Żarki.
Zespół z ulicy Krakowskiej będzie faworytem. - Musimy w końcu zacząć grać i wygrywać - mówi przed derbowym pojedynkiem trener Rafał Kuczera. - Chcemy udowodnić, że potrafimy grać w piłkę. W ostatnich meczach zabrakło nam szczęścia.

Przy Sabinowskiej Włodar podejmować będzie prowadzący w tabeli Ruch Radzionków. - Wiosenne wyniki naszych najbliższych przeciwników nie zachwycają, ale nic nie zmienia faktu, że Ruch to jeden z faworytów ligi - mówi trener Jacek Maciński. - Zapowiada się ciekawe spotkanie, a my postaramy się urwać jakieś punkty liderowi.

Bardzo dobrze prezentują się piłkarze Orła Babienica. W rundzie rewanżowej zdobyli już cztery punkty. Teraz mają ochotę na trzy kolejne w meczu z MK Górnikiem Katowice. Zadanie wcale nie będzie łatwe. Katowiczanie są tuż przed podopiecznymi Mirosława Smyły (trzecie miejsce). Ale w przypadku zwycięstwa gospodarze awansują co najmniej na trzecią pozycję.

Niepokonany wiosną MKS Myszków udaje się do Wesołej na mecz z Górnikiem. Sparta Lubliniec podejmować będzie Źródło Kromołów. Wszystkie spotkania o godz. 16.