Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet - Pierwszy mecz ćwiećfinału play off: SPR Safo Lublin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski, sobota, godz. 18.30, hala MOSiR (Globus) przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biala Podlaska - MTS Chrzanów, sobota, godz. 18, hala ZWWF przy al. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

BOKS

V Memoriał Stanisława Zalewskiego, sobota, godz. 17 i niedziela, godz. 11, hala MOSiR przy A. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

II liga kobiet - play off (o miejsca 1-4): Szóstka Biłgoraj - MKS Andrychów, sobota, godz. 17 i ew. niedziela, godz. 11, hala ZSBiO przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju.

KOSZYKOWKA

Turniej strefowy kadetów - sobota: BSK Kadet Biała Podlaska - ASK Siarka Tarnobrzeg, godz. 16, Pogoń Puławy - Stal Stalowa Wola 18; niedziela: Pogoń - Siarka 10, Kadet - Stal 12, hala IV LO przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

Ekstraliga: AZS PWSZ Biała Podlaska - Czarni Sosnowiec, sobota, godz. 15, stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej.

II liga - niedziela: Motor Lublin - Tytan Wisznice, godz. 16 przy ul. Kresowej, Wilki Wilków - Widok Lublin, godz. 14, Dystans Chełm - Hetman Zamość, godz. 12.

PIŁKA NOŻNA

III liga: Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Górnik Wieliczka, niedziela, godz. 15, stadion przy al. Warszawskiej w Radzyniu; Łada Biłgoraj - Avia Świdnik, niedziela, godz. 16, stadion przy ul. Targowej w Biłgoraju.

IV liga - sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny - Janowianka Janów Lubelski 15, Górnik II Łęczna - Stal Kraśnik 11, Lublinianka - Start Krasnystaw 16, Wisła Puławy - Orlęta Łuków 15; niedziela: Stal Poniatowa - BKS Unia Bełżyce 15, Huragan Międzyrzec Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 16, Spartakus Szarowola - Tomasovia 15, Chełmianka - Lewart Lubartów 15.

Bialskopodlaska klasa okręgowa: Sokół Adamów - Dwernicki Stoczek Łukowski, Lutnia Piszczac - Niwa Łomazy, Dąb Dębowa Kłoda - ŁKS Łazy, Grom Kąkolewnica - Victoria Parczew, Unia Żabików - Granica Terespol, LKS Dobryń - Orkan Wojcieszków, Unia Krzywda - Janowia Janów Podlaski; wszystkie mecze w niedzielę o 16.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Kłos Chełm - Hetman Żółkiewka 15; niedziela: Ogniwo Wierzbica - Vojsławia Wojsławice 15, Agros Suchawa - Unia Białopole 15, Brat Siennica Nadolna - Spółdzielca Siedliszcze 15, Sawena Sawin - Ruch Izbica 15, Frassati Fajsławice - Pławanice Kamień 16, Vitrum Wola Uhruska - Włodawianka 17.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Orły Kazimierz Dolny - Polesie Kock 12, Sygnał Lublin - Piaskovia Piaski 11.30, MKS Ryki - Opolanin Opole Lubelskie 16, BKS Lublin - Cisy Nałęczów 15; niedziela: LKS Gościeradów - Tajfun Ostrów Lubelski 13, Hetman Gołąb - Czarni Dęblin 14, POM Iskra Piotrowice - Koziołek Lublin 16, Orion Niedrzwica Duża - LZS Wierzchowiska 16.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Granica Lubycza Królewska - Korona Łaszczów 15, Omega Stary Zamość - Huczwa Tyszowce 16, Nord 98 Wysokie - Unia Hrubieszów 15; niedziela: Olender Sól - Kryształ Werbkowice 16, Hetman II Zamość - Roztocze Szczebrzeszyn 14, Sparta Wożuczyn - Olimpiakos Tarnogród 16, Orzeł Tereszpol - Victoria Łukowa/Chmielek 15, Ostoja Skierbieszów - Płomień Spartan Nieledew 15.

Akademicka Liga Piłki Nożnej UMCS 2008 - piątek: Geografia II/III - Matematyka z Informatyką 12.30, Prawo III - ZiM III 13, Prawo IV - Geografia IV 13.30; boisko ze sztuczną nawierzchnią obok hali AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

RUGBY

II liga : Perła Budowlani Lublin - Kosmaz RC Koszalin, sobota, godz. 13, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

II liga mężczyzn - gr. awansowa: Stok Zakrzówek - LUKS Jawor Janów Lubelski, GLKS Felix Rososz - Dojlidy II Białystok; grupa spadkowa: Ogniwo Chełm - KTS Wysokie Mazowieckie, CKFiS Bełżyce - KTS Bielsk Podlaski; wszystkie mecze w niedzielę o 11.

Indywidualne mistrzostwa województwa skrzatów i żaków (gry pojedyncze i podwójne), sobota, godz. 9, Zespół Szkół w Kocudzy.

I wiosenny turniej z cyklu Grand Prix Salos, sobota (zapisy od 8.30), Gimnazjum Nr 2 przy ul. Lwowskiej w Lublinie.

IV turniej z cyklu GP Piask, niedziela, godz. 9.30 (szkoły podstawowe) i 11 (Starsi), SP przy ul. Partyzantów w Piaskach.