Bokserskie emocje w Warce

BOKS ZAWODOWY. Fani pięściarstwa z regionu radomskiego powinni w sobotę wybrać się do Warki. W miejscowej hali CeSiR odbędzie się bowiem zawodowa gala bokserska.
Imprezę organizują grupa Babilon Promotion, Tom Boxing Team oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Podczas gali, która rozpocznie się w sobotę o godzinie 17, odbędzie się dziesięć walk, w tym pojedynek wieczoru o tytuł interkontynentalnego mistrza federacji WBF. Obecnie mistrzowski pas jest w posiadaniu Dariusza Snarskiego. Przeciwnikiem Polaka będzie pochodzący z Ukrainy Istvan Nagy.

Wcześniej jednak odbędą się pojedynki z udziałem znanych polskich pięściarzy. W ringu zaprezentuje się między innymi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który w wadze cruiserweight zmierzy się z Węgrem Gaborem Gyurisem. Ponadto swoje umiejętności pokażą także Wojciech Bartnik oraz obiecujący pięściarz młodego pokolenia Krzysztof Cieślik.

Bokserskie popisy z trybun wareckiego CeSiR-u mają podziwiać sławy polskiego pięściarstwa z Dariuszem Michalczewskim, Jerzym Kulejem, Janem Szczepańskim i Pawłem Skrzeczem na czele.