Sport.pl

Debiuty w lidze Red Box

Na sztucznym boisku przy ul. Traugutta po raz pierwszy zagrały zespoły Quattro Towers i Inter Team. Można się jeszcze przyłączyć - są wolne dwa miejsca w IV lidze
Rozgrywki I i II ligi zapowiadają się pasjonująco. Dotychczasowe wyniki sugerują, że zarówno walka o końcowe zwycięstwo, jak i awans do I ligi, będą toczyć się do samego końca. Na razie w I lidze są trzy drużyny z kompletem zwycięstw: Team Europower, Copacabana i Interdoor. Ta ostatnia rozegrała jednak tylko jeden mecz. W II lidze na czoło wysunęła się trójka zespołów: Saur Neptun, Smartmedia i Akademos, które mają po komplecie trzech zwycięstw. Za ich plecami czai się ekipa "Gazety". Dziennikarze po oddaniu walkowera w pierwszej kolejce wygrali dwa mecze. Ostatnio rozgromili Gazownię Gdańską, choć początek meczu wcale nie wskazywał łatwej przeprawy. Gazownicy dwa razy trafili w poprzeczkę i stoczyli wyrównany bój. Potem zabrakło im pomysłu w ofensywie, ale trzeba pamiętać, że zagrali bez kilku ważnych zawodników.

Swoje pierwsze mecze rozegrały zespoły Quattro Towers i Inter Team (IV liga, grupa B). Nastroje w obu drużynach były bojowe, a pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. W drugich 25 min gracze Inter Teamu opadli z sił, w wyniku czego zawodnicy Quattro Towers strzelili jeszcze sześć bramek, tracąc przy tym tylko jedną. Największy udział w zwycięstwie Quattro Towers miał Michał Teleżyński, który zdobył cztery bramki.

Organizatorzy informują, że w dalszym ciągu przyjmowane są zapisy do Red Box - Trójmiejskiej Ligi Piłkarskiej Szóstek. Do obsady zostało po jednym miejscu w każdej z grup IV ligi. Zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy: ligipomorze@redboxsoccer.com; telefoniczny: 058 346 10 90, 501 635 957 - Paweł Arendt, bądź o przybycie do Salonu Piłkarskiego Red Box przy ul. Traugutta 29 (stadion Lechii).