Dziubiński wicemistrzem Polski juniorów

Zbigniew Dziubiński ze Znicza Podzamcze Chęcińskie zajął drugie miejsce na rozgrywanych w międzynarodowej obsadzie mistrzostwach Polski juniorów w zapasach w Siedlcach.
Mało brakowało, by Czesław Zaborski miał dwóch podopiecznych w strefie medalowej. Startujący w tej samej wadze (do 120 kg) Sebastian Zimoląg ostatecznie zajął jednak piątą lokatę. Trzy miejsca niżej sklasyfikowano kolejną reprezentantkę Znicza Ewę Stelmaszczyk.

Dobrze radzili sobie także młodsi koledzy i koleżanki Dziubińskiego, którzy w Pabianicach i we własnej hali w Podzamczu walczyli o przepustki na finały OOM (w eliminacjach regionu C z zapaśnikami z łódzkiego, lubelskiego i podkarpackiego). Pod Łodzią prawo walki w maju o medale XIV OOM na Dolnym Śląsku w stylu klasycznym zdobył najlepszy w wadze do 46 kg Krzysztof Łazarski ze Znicza (ma już kwalifikację w stylu wolnym).

W Podzamczu rywalizowały dziewczęta. Z powodzeniem eliminację przebrnęła ósemka: Ewa Staniak (1. w 38 kg, Znicz), Paulina Brandys (1. w 43., Guliwer Kielce), Izabela Górska (2. w 43., Czarni Połaniec), Ilona Sobczyńska (2. w 46., Znicz), Magdalena Owsińska (2. w 49., Madej Ociesęki), Anna Szkolak (2. w 52., Czarni), Karolina Brandys (2. w 56., Guliwer) oraz Małgorzata Król (1. w 65., Znicz). Ta ostatnia została uznana też za najlepszą zapaśniczkę zawodów.