Siatkówka amatorów. Kto z Ligą w finale?

Liga Miejska została pierwszym finalistą Amatorskiej Ligi Siatkówki. W drugim spotkaniu play-off pokonała Gminę Mykanów.
Teraz musi czekać na przeciwnika. W półfinałowej rywalizacji między Powerade a Bud- Mar-em jest remis 1:1. O awansie do finału zadecyduje trzecie mecz. O piątą pozycję w ALS-ie zagra Brel Myszków z Duetem Jędryka, o siódmą lokatę zmierzą się CS PSP z Kromiss Bis. Do I ligi spadł Garmond, który przegra walkę o utrzymanie ze Sportowcem. Sportowiec czeka teraz na rywala z II ligi, z którym zagra w barażu.

W II lidze o awans do I ligi zagrają Senior Poczesna z Multimetalem, który dopiero w trzecim pojedynku okazał się lepszy od Lotnika Kościelec.

Wyniki: I liga: o miejsca 1.-4.: Liga Miejska - Gmina Mykanów 2:0, stan 2:0; Powerade - Bud Mar AZS WSZ 1:2, stan: 1:1, o miejsca 5.-8.: Duet Jędryka - Kromiss Bis 2:1, stan rywalizacji: 2:1; o utrzymanie: Sportowiec - Garmond 2:0, stan: 2:0.

II liga: o miejsca 1.-4.: Multimetal - Lotnik Kościelec 2:1, stan 2:1, o miejsca 5.-8.: ULKS Kocin - LKPS Borowno 2:1, stan: 1:1.