Piłkarska V liga

Wyniki pięciu grup.
V LIGA

KATOWICE I

Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice 4:2 (3:2): Picuła 2, Janiak, Musiał - Grajkowski, Fruehmark; Urania Ruda Śl. - Krupiński Suszec 0:3 (0:0): Świenty 3; Sokół Wola - Piast Leszczyny 2:1 (1:0): Więckowski, M. Rewaj - Sz. Kuś; Unia Bieruń Stary - GTS Bojszowy 0:2 (0:0): Kamieński 2; MKS Lędziny - AKS Mikołów 6:1 (2:0): Gardawski, Bomba, Matysek, Samek, R. Lach (samobójcza), M. Roszak - A. Lach; Czarni Piasek - LKS Bełk 2:1 (1:0): Sztorc, Kościański - Bajura; Nadwiślan Góra - Orzeł Mokre 4:1 (1:1): Bobla, J. Rewaj, Lukasek, Limańczyk - Bogłowski; Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna 1:1 (0:0): Barzycki - Kruszyński.

1. Bojszowy184954:14
2. Ornontowice184047:19
3. AKS Mikołów183444:33
4. Suszec183035:22
5. Leszczyny183040:28
6. Góra183032:27
7. Bełk 18 27 29:26

8. Piasek182633:32
9. Urania182631:32
10. Lędziny182434:35
11. Wola182438:42
12. Mokre182023:33
13. Bieruń Stary181919:37
14. Świętochłowice181429:51
15. Cielmice 18 12 20:35

16. Pszczyna18411:53
KATOWICE II

Ciężkowianka Jaworzno - Czarni Sosnowiec 0:1 (0:0): Cichy; Pogoń Imielin - Górnik Jaworzno 1:1 (1:1): Marek Hermyt - Jaromin; Unia Ząbkowice - Kolejarz 24 Katowice 1:1 (1:0): Czwarnowski - Nędza; Błękitni Sarnów - Podlesianka Katowice 2:4 (1:2): Ochenduszko, Zięba - Renner, Witkowski, Dąbrowiecki, Knapek; Andaluzja Piekary Śl. - Górnik 09 Mysłowice 0:2 (0:1): Golda, Gawełczyk; MKS Siemianowice Śl. - AKS Niwka 2:2 (1:1): Dudek, Ćwieląg - Sokołowski, Nowak; Orkan Dąbrówka Wielka - Wyzwolenie Chorzów 0:1 (0:1): Kucharczyk. Mecz Górnik Piaski - Unia Strzemieszyce został przerwany po I połowie przy stanie 1:1 (bramki: Paul - Piątek), bo po ulewie boisko nie nadawało się do gry.

1. Górnik 09 M.184641:5
2. Wyzwolenie184539:8
3. Podlesianka 18 40 44:20

4. Niwka182944:23
5. Ciężkowianka182835:25
6. Ząbkowice182824:16
7. Dąbrówka W.182521:26
8. Czarni182416:19
9. Siemianowice Śl. 18 23 32:28

10. Górnik Jaw.182219:18
11. Strzemieszyce172227:32
12. Andaluzja182016:28
13. Górnik Piaski171824:39
14. Kolejarz181617:30
15. Imielin181215:39
16. Sarnów18412:70
KATOWICE III

Jedność Jejkowice - Silesia Lubomia 1:1 (1:1): Herman - Jambor; Naprzód Czyżowice - Baterex Nędza 1:3 (1:2): Kozyra - Kłosek 2, Czerny; Górnik Radlin - LKS Krzyżanowice 0:4 (0:3): Błaszczok, Bażan, Dudacy, Ekiert; Rymer Rybnik - Naprzód Zawada 1:1 (0:0): Paleń - Kulig; Gwiazda Skrzyszów - Górnik Pszów 1:4 (0:1): Jackowski - Drobny, Klima, Mańka, Widenka; Płomień Ochojec - Naprzód Syrynia 0:1 (0:0): Pluta; Czarni Gorzyce - LKS Tworków 2:0 (0:0): Szarek, W. Lamczyk; Płomień Połomia - LKS Chałupki 3:0 (walkower, brak drużyny gości).

1. Syrynia184241:12
2. Pszów183942:18
3. Rymer183941:21
4. Krzyżanowice183240:27
5. Chałupki 182729:27
6. Zawada172531:26
7. Ochojec172525:21
8. Jejkowice182523:27
9. Nędza172333:38
10. Gorzyce182226:25
11. Czyżowice 18 21 23:30

12. Radlin182024:37
13. Skrzyszów 181824:33
14. Tworków181518:34
15. Lubomia181322:32
16. Połomia171011:45
KATOWICE IV

Carbo Gliwice - Concordia Knurów 1:0 (0:0): Pietrek; KS Strzybnica - MOSiR Sparta Zabrze 1:1 (0:0): Urbański - Zuber; Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Nakło Śl. 2:0 (2:0): Lokwenc, Bilski; Gwarek Zabrze - Odra Miasteczko Śl. 3:0 (2:0): Mrożek 2, Rupa; Gazobudowa Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry 1:3 (0:2): Rusiński - Skandy, Żyłka, Kozub; Tempo Paniówki - Piast II Gliwice 1:1 (1:0): Sodel - Kęsik; Orzeł Miedary - Przyszłość Ciochowice 2:1 (1:1): Jaworek 2 - Wilczek. LKS 35 Gierałtowice pauzował.

1. MOSiR Sparta174042:19
2. Piast II173533:19
3. Gwarek Z.173442:15
4. Concordia173324:6
5. Gazobudowa 173125:18
6. Ciochowice172934:16
7. Nakło Śl. 17 28 28:25

8. Miedary 17 26 39:25

9. Przyszowice162626:22
10. Paniówki172128:29
11. Gwarek T. G.172030:31
12. Strzybnica161931:32
13. Carbo171412:37
14. Gierałtowice1634:47
15. Miasteczko Śl. 17 1 6:63

BIELSKO-BIAŁA

Drzewiarz Jasienica - Pasjonat Dankowice 2:2 (1:0): M. Jędrzejko, A. Szwarc - A. Bieroński, Duława (samobójcza); Sokół Zabrzeg - Zapora Porąbka 1:4 (0:1): Karut - Kokoszka, Chmiel, Petrosjan, Szymala; Mieszko Piast Cieszyn - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1): Kasprzycki; Spójnia Landek - Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0): Borus, Wawro - Podżorski; LKS Radziechowy - Morcinek Kaczyce 2:1 (0:0): B. Sala 2 - Sikora; LKS Bestwina - Cukrownik Chybie 0:1 (0:1): Wlazło; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:0, Podhalanka Milówka - Czarni-Góral Żywiec 0:3 (walkower; gospodarze nie byli w stanie zorganizować meczu).

1. Czechowice-Dz.173839:19
2. Rekord163443:17
3. Porąbka173341:21
4. Dankowice173026:15
5. Zabrzeg172845:30
6. Podbeskidzie II172737:21
7. Jasienica172729:27
8. Czarni-Góral162633:16
9. Landek 16 25 25:22

10. Ustroń172227:31
11. Mieszko Piast162119:24
12. Chybie172126:32
13. Kaczyce171420:31
14. Bestwina171416:36
15. Radziechowy17920:57
16. Milówka17411:58