Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn 1/4 finału play off: Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - ChKS Łódź, niedziela, godz. 18, hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Ćwierćfinał MP juniorów młodszych - piątek: SPR BWR Stal Mielec - UKS Szczypiorniak Olsztyn, godz. 10; Azoty Puławy - MKS PM Tarnów, godz. 12, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

KOLARSTWO

I międzynarodowy wyścig kolarski kobiet (punktowany przez UCI) - O Puchar Uzdrowiska Nałęczów, niedziela, godz. 12, trasa po terenie Uzdrowiska - dystans 120 km.

KOSZYKÓWKA

Barażowy turniej strefowy o wejście do II ligi mężczyzn - sobota: Włodawianka Elektrolit Feniks Włodawa - MET-BUD MOSiR Stalowa Wola, godz. 11, Pogoń Puławy - AVC AZS Politechnika Rzeszowska, godz. 13; niedziela: AZS Politechnika - Włodawianka, godz. 12, Pogoń - MET-BUD, godz. 14, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

PIŁKA NOŻNA

II liga: Motor Lublin - Odra Opole, sobota, godz. 15, stadion MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

III liga: Górnik Łęczna - Avia Świdnik, sobota, godz. 15, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej; Hetman Zamość - Hutnik Kraków, niedziela, godz. 13, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

IV liga - sobota: Start Krasnystaw - Chełmianka, 15 w Świdniku - bez udziału publiczności, Tomasovia - Lublinianka, 15; Podlasie Biała Podlaska - Górnik II Łęczna, 15; niedziela: BKS Unia Bełżyce - Orlęta Łuków, 15; Lewart Lubartów - Wisła Puławy, 16; Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola, 14; Janowianka Janów Lubelski - Huragan Międzyrzec Podlaski, 15; Stal Poniatowa - Sparta Rejowiec Fabryczny, 14.

Chełmska klasa okręgowa: Vojsławia Wojsławice - Włodawianka Włodawa, Hetman Żółkiewka - Vitrum Wola Uhruska, Pławanice Kamień - Kłos Chełm, Ruch Izbica - Frassati Fajsławice, Spółdzielca Siedliszcze - Sawena

Sawin, Unia Białopole - Brat Siennica Nadolna, Ogniwo Wierzbica - Agros Suchawa; wszystkie mecze w niedzielę o godz. 15.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Polesie Kock - LZS Wierzchowiska, 14.30; Koziołek Lublin - BKS Lublin, 11; Orły Kazimierz Dolny - LKS Gościeradów, 12; niedziela: Cisy Nałęczów - Orion Niedrzwica Duża, 12; Opolanin Opole Lubelskie - POM Iskra Piotrowice, 14; Piaskovia Piaski - MKS Ryki, 15; Czarni Dęblin - Sygnał Lublin, 16; Tajfun Ostrów Lubelski - Hetman Gołąb, 15.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Płomień Spartan Nieledew - Nord 98 Wysokie, 13; Granica Lubycza Królewska - Omega Stary Zamość, 14; niedziela: Korona Łaszczów - Unia Hrubieszów, 13; Victoria Łukowa/Chmielek - Ostoja Skierbieszów, 15; Olimpiakos Tarnogród - Orzeł Tereszpol, 16; Roztocze Szczebrzeszyn - Sparta Wożuczyn, 15; Kryształ Werbkowice - Hetman II Zamość, 13; Huczwa Tyszowce - Olender Sól, 15.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

I liga kobiet: Górnik Łęczna - Sokół Kolbuszowa Dolna, niedziela 12, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

Turniej halowy dla chłopców z rocznika 1995 i młodszych, niedziela, godz. 9, sala SP 52 na Felinie

SIATKÓWKA

II liga kobiet (o miejsca 7-10): Tomasovia - Maraton Krzeszowice, sobota godz. 18.30 i niedziela, godz. 11, hala LO przy ul. Wyspiańskiego w Tomaszowie Lubelskim.

O wejście do II ligi kobiet (1/2 finału) - piątek: AZS UMCS TPS Lublin - MKS MOS Jasło, godz. 15; MKS Wieliczka - AZS UW Warszawa, godz. 17; sobota: Jasło - Warszawa 14, UMCS - Wieliczka 16; niedziela: Wieliczka - Jasło 12, Warszawa - UMCS 13.30, hala AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

Ćwierćfinał MP młodziczek - sobota, godz. 11: Tomasovia - Piątka Olsztyn i AZS Białystok - Sparta Warszawa; sobota, godz. 15.30: Piątka - Sparta i Tomasovia - AZS; niedziela, godz. 12.30: AZS - Piątka i Sparta - Tomasovia, hala LO przy ul. Wyspiańskiego w Tomaszowie Lubelskim.

SUMO

Mistrzostwa Polski juniorów i juniorek, niedziela, godz. 10.30, hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SZACHY

Turniej otwarty, piątek 16, pawilon MKS Start przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

Otwarte indywidualne mistrzostwa województwa juniorów i juniorek do lat 10 i 12, sobota, godz. 10 (odprawa techniczna o 9), niedziela, godz. 9, pawilon MKS Start przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

Amatorskie mistrzostwa Puław, sobota, godz. 10, Galeria Ziwelona w Puławach.

TENIS STOŁOWY

III wojewódzki turniej klasyfikacyjny młodzików, sobota. godz. 9, Zespół Szkół w Woli Osowińskiej.

III turniej z cyklu Grand Prix LZS 2008, niedziela 9.30, Zespół Szkół w Woli Osowińskiej.

Turniej z cyklu Grand Prix Puławy '2008, niedziela, godz. 10, ZSO im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

WSPINACZKA

Wiosenna impreza Boulderfest, sobota i niedziela, godz. 11, Kotłownia AOS przy ul. Langiewicza 22.