Wyniki piłkarskiej V ligi

Najlepszą formę strzelecką pokazało Wyzwolenie Chorzów, które pokonało Górnik Piaski 6:1
KATOWICE I

Gwarek Ornontowice - Urania Ruda Śl. 1:2 (0:1): Szala - Rudyk, Oczko; Śląsk Świętochłowice - AKS Mikołów 3:1 (1:1): Fruehmark 2, Lelek - Kurasz; GTS Bojszowy - MKS Lędziny 2:0 (2:0): Bereza 2; Iskra Pszczyna - Unia Bieruń Stary 0:1 (0:0): Balcerowski; Piast Leszczyny - Ogrodnik Cielmice 5:2 (2:0): Piontek 2, Obarski, Kuś, Lubański - Chrząścik, Lalorny; Orzeł Mokre - Sokół Wola 2:0 (1:0): Struś, Potyka; LKS Bełk - Nadwislan Góra 0:1 (0:0): Dadok; Krupiński Suszec - Czarni Piasek 2:1 (0:0): Świenty, Szweda - Sztorc.

1. Bojszowy174652:14
2. Ornontowice173743:17
3. AKS Mikołów173443:27
4. Leszczyny173039:26
5. Suszec172732:22
6. Bełk172728:24
7. Góra172728:26
8. Urania172631:29
9. Piasek172331:31
10. Wola172136:41
11. Lędziny172128:34
12. Mokre172022:29
13. Bieruń Stary171919:35
14. Świętochłowice171427:47
15. Cielmice171119:34
16. Pszczyna17310:52
KATOWICE II

Czarni Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice 0:2 (0:0): Kasprzyk, Stojak; Podlesianka Katowice - Andaluzja Piekary Śl. 2:0 (1:0): Witkowski, Mogilan; Unia Strzemieszyce - Błękitni Sarnów 4:2 (2:2): Nowak, Kowalczyk, Roterman, Szatan - Ochenduszko, Wybański; Wyzwolenie Chorzów - Górnik Piaski 6:1 (2:1): Świętek 4, Woźniak, Kucharczyk - Nobis; Kolejarz Katowice - Orkan Dąbrówka Wielka 1:0 (0:0): Nędza; Pogoń Imielin - Unia Ząbkowice 0:1 (0:1): Kmiecik; AKS Niwka - Górnik Jaworzno 2:1 (0:1): Ludwiczek, Grabara - Jaromin; Ciężkowianka Jaworzno - MKS Siemianowice Śl. 2:1 (2:0): Wyka, Psioda - Wolny.

1. Górnik 09 M.174339:5
2. Wyzwolenie174238:8
3. Podlesianka173740:18
4. Niwka172842:21
5. Ciężkowianka172835:24
6. Ząbkowice172723:15
7. Dąbrówka W.172521:25
8. Siemianowice Śl.172230:26
9. Strzemieszyce172227:32
10. Górnik Jaw.172118:17
11. Czarni172115:19
12. Andaluzja172016:26
13. Górnik Piaski171824:39
14. Kolejarz171516:29
15. Imielin171114:38
16. Sarnów17410:66
KATOWICE III

LKS Krzyżanowice - Rymer Rybnik 1:3 (1:2): Dudacy - Knesz, Pielka, Szpot; LKS Tworków - Naprzód Czyżowice 0:0, Baterex Nędza - Górnik Radlin 2:2 (1:1): Kłosek, Malina - D. Sachs, Sz. Sachs; Górnik Pszów - Płomień Ochojec 2:0 (1:0): Drobny 2; Płomień Połomia - Jedność Jejkowice 0:2 (0:1): Herman 2; Naprzód Syrynia - Czarni Gorzyce 3:1 (2:0): Jachimowicz, Adamczyk, Burek - Płaczek, Silesia Lubomia - Gwiazda Skrzyszów 1:1 (1:1): Ochojski - Jackowski; LKS Chałupki - Naprzód Zawada 0:3 (walkower, brak drużyny gospodarzy).

1. Syrynia173940:12
2. Rymer173840:20
3. Pszów173638:17
4. Krzyżanowice172936:27
5. Chałupki 172729:24
6. Ochojec162525:20
7. Zawada162430:25
8. Jejkowice172422:26
9. Czyżowice172122:27
10. Nędza162030:37
11. Radlin172024:33
12. Gorzyce171924:25
13. Skrzyszów 171823:29
14. Tworków171518:32
15. Lubomia171221:31
16. Połomia1678:45
KATOWICE IV

LKS 35 Gierałtowice - Gwarek Tarnowskie Góry 0:3 (0:0): Żyłka 3; Piast II Gliwice - Orzeł Miedary 2:0 (0:0): Iwan 2; Odra Miasteczko Śl. - Tempo Paniówki 0:1 (0:1): Kasperek; Orzeł Nakło Śl. - Gwarek Zabrze 2:1 (0:0): Sówka, Grabowski - Kruk; Concordia Knurów - Jedność 32 Przyszowice 1:0 (0:0): M. Grzegorzyca; MOSiR Sparta Zabrze - Carbo Gliwice 1:0 (1:0): Socha; Przyszłość Ciochowice - Gazobudowa Zabrze 0:1 (0:1): D. Grzegorzyca. KS Strzybnica pauzował.

1. MOSiR Sparta163941:18
2. Piast II163432:18
3. Concordia163324:5
4. Gwarek Z.163139:15
5. Gazobudowa 163124:15
6. Ciochowice162933:14
7. Nakło Śl.162828:23
8. Miedary 162337:24
9. Przyszowice152324:22
10. Paniówki162027:28
11. Strzybnica151830:31
12. Gwarek T. G.161727:30
13. Carbo161111:37
14. Gierałtowice1634:47
15. Miasteczko Śl.1616:60