Ruszyła Wiosenna Liga Piątek Piłkarskich WSH

Otwarcie jubileuszowej dziesiątej edycji dla ekipy Rabarbaru.
Ten zespół wygrał cztery pierwsze pojedynki, ale w kolejnym został zatrzymany przez Barlinek. To jedna z siedmiu drużyn (plus nie grający jeszcze Becher), która nie ma na koncie jeszcze ani jednej porażki.

Dziesiąta edycja wystartowała nietypowo. Pierwsze mecze rozegrano w hali przy ul. Bocznej. Potem jednak rozgrywki wróciłu na tradycyjne areny czyli boisko Gimnazjum nr 7 na Słonecznym Wzgórzu oraz IV LO i Liceum Sztuk Plastycznych przy al. Tysiąclecia.

Wyniki pierwszego tygodnia

WSH - PIAST BOCIANEK 3:3 (1:1): Dawid Kołodziej 2, Andrzej Pająk - Piotr Komisarczyk 2, Maciej Ponikowski.

NIBURSKI - KARAKAL 2:0 (1:0): Tomasz Kołodziejczyk, Mariusz Wójkowski.

SPORTING - IZOLATOR UNITED 3:2 (0:0): Piotr Włodarczyk, Łukasz Bujak, Michał Michalczyk - Wiesław Janik, Michał Guzik.

PC-TECH - RABARBAR 0:1 (0:1): Maciej Pacholec.

AKCESORIA MEBLOWE - BARLINEK 1:2 (0:1): Konrad Kuziel - Piotr Kowalski, Krzysztof Polak.

IZOLATOR UNITED - RABARBAR 0:4 (0:0): Michał Szyszka, Daniel Gładysz, Piotr Bakalarz, Michał Brzeszcz.

CASTOR - IZOLATOR UNITED 3:5 (0:1): Michał Roter 2, Piotr Konczewski - Marcin Janik 2, Maciej Stępień, Michał Chwastowski, Grzegorz Polanowski.

RABARBAR - CASTOR 6:4 (3:2): Daniel Gładysz 2, Marcin Szyszka 2, Piotr Bakalarz, Maciej Pacholec - Michał Roter 2, Tomasz Pawlosek, Piotr Konczewski.

KARAMBA - CASTOR 4:2 (2:1): Karol Kłusek 2, Piotr Kruk II 2 - Marcin Dziarmaga, Paweł Czajkowski.

WSH - KARAMBA 3:3 (3:2): Andrzej Pająk 2, Przemysław Kruk - Piotr Kruk II 2, Karol Kłusek.

CASTOR - WSH 0:4 (0:1): Wojciech Szymkiewicz 3, Andrzej Pająk.

ROSETEX - FUGIT 1:2 (1:2): Dominik Zając - Kamil Kundera 2.

KERRY - KARAMBA 1:2 (1:1): Mateusz Michalczuk - Karol Kłusek 2.

ABSOLUTUS - CK SCYZORYKI 5:1 (2:1): Damian Kopyciński 2, Marcel Gil 2, Piotr Kraj - Piotr Kasperek.

SPORTING - ROSETEX 1:2 (0:0): Piotr Dębiński - Tomasz Gursiel 2.

ALKOHOLE ŚWIATA - CK SCYZORYKI 6:1 (3:0): Grzegorz Plisak 2, Marek Krzysiek, Michał Kosela, Łukasz Wotliński, Marcin Zygmunt - Jacek Fąfara.

PC-TECH - KERRY 5:1 (2:0): Michał Mielnicki 3, Tomasz Miernik, Dariusz Gil - Dariusz Brzozowski.

ABSOLUTUS - FUGIT 3:3 (2:1): Łukasz Kraj 2, Piotr Kraj - Łukasz Tomczyk 2, Karol Bielecki.

IZOLATOR UNITED - PC-TECH 2:2 (1:2): Michał Guzik, Wiesław Janik - Dariusz Gil 2.

FUGIT - IZOLATOR UTD. 4:1 (1:0): Karol Bielecki 2, Kamil Ołtuszyk, Łukasz Tomczyk - Michał Guzik.

ROSETEX - ABSOLUTUS 2:4 (1:2): Tomasz Gursiel, Jacek Kukla - Damian Kopyciński 2, Łukasz Kraj, Marcel Gil.

KARAMBA - FUGIT 1:1 (1:0): Krzysztof Kłusek - Kamil Ołtuszyk karny.

KARAMBA - ABSOLUTUS 4:2 (2:2): Robert Majchrzyk 2, Karol Kłusek, Tomasz Stefański - Damian Kopyciński, Piotr Kraj.

CK SCYZORYKI - SPORTING 1:9 (0:5): Piotr Kasperek - Piotr Dębiński 4, Michał Michalczyk 4, Radosław Zygmunt.

ROSETEX - ALKOHOLE 4:6 (2:4): Tomasz Gursiel 3, Piotr Chiberski - Łukasz Wotliński 3, Marek Krzysiek 2, Michał Kosela.

AKCESORIA MEBLOWE - RABARBAR 3:6 (1:3): Marcin Handzelewicz 3 - Daniel Gładysz 2, Michał Szyszka, Tomasz Opatowski, Bartosz Gęca, Krystian Sadowski.

RABARBAR - BARLINEK 3:5 (2:2): Daniel Gładysz 2, Maciej Tetelewski - Piotr Kowalski 2, Grzegorz Pałka, Bartosz Myalski, Andrzej Pałka.

ROSETEX - AKCESORIA 2:0 (2:0): Piotr Chiberski, Tomasz Gursiel.

BARLINEK - KERRY 5:3 (2:1): Grzegorz Pałka 2, Andrzej Pałka, Piotr Kowalski, Bartłomiej Myalski - Dariusz Brzozowski, Mateusz Szuliński, samobójcza.

RABARBAR - ROSETEX 2:1 (1:0): Maciej Tetelewski, Daniel Gładysz - samobójcza.

KERRY - AKCESORIA 2:0 (0:0): Mateusz Szuliński, Piotr Bednarski.

BARLINEK - ROSETEX 6:0 (5:0): Piotr Kowalski 2, Grzegorz Pałka 2, Artur Jarząbek 2.

NIBURSKI - AC KIELCE 4:1 (2:1): Mariusz Wójkowski 4 - Sławomir Krupa.

PIAST BOCIANEK - ROSETEX 2:1 (1:0): Maciej Ponikowski, Michał Zgiep - Tomasz Gursiel.

ROSETEX - NIBURSKI 1:11 (0:4): Tomasz Gursiel - Tomasz Kołodziejczyk 5, Mariusz Wójkowski 4, Michał Kołodziejczyk 2.

AC KIELCE - PIAST 1:1 (0:0): Sławomir Krupa - Maciej Ponikowski.

1. Rabarbar6155-0-122-13
2. Barlinek4124-0-018-7
3. Karamba5113-2-014-9
4. Niburski393-0-017-2
5. Fugit482-2-010-6
6. Absolutus472-1-114-10
7. Sporting362-0-113-5
8. Alkohole Świata262-0-012-5
9. Rosetex962-0-714-34
10. WSH351-2-010-6
11. Piast Bocianek351-2-06-5
12. PC-Tech 341-1-17-4
13. Izolator United541-1-310-16
14. Kerry431-0-37-12
15. AC Kielce210-1-1 2-5
16. Karakal100-0-10-2
17. Akcesoria M.400-0-44-12
18. Castor400-0-49-19
19. CK Scyzoryki300-0-33-20
20. Becher----


Najlepsi strzelcy

9 bramek - Tomasz Gursiel (Rosetex), Mariusz Wójkowski (Niburski)

8 - Daniel Gładysz (Rabarbar)

Najlepsi bramkarze

2 czyste konta - Robert Małas (Rabarbar)

1 - Tomasz Jarosz (WSH), Kamil Kowalczyk (Rosetex), Krzysztof Krumplewski (Niburski), Mateusz Tutaj (Kerry), Mariusz Zięba (Barlinek).