Taekwondo. Medale Orientu

Worek medali przywieźli z XV Mistrzostw Polski w Taekwondo zawodnicy klubu Orient Częstochowa


16 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale dały zawodnikom z naszego regionu pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacja zawodów, wśród młodzików i dzieci oraz seniorów i drugie w gronie juniorów.

Wyniki zawodników Orientu (trenujących w kilku sekcjach w Częstochowie i okolicy):

Gabriela Matusz

1 miejsce - konkurencja technik szybkościowych młodziczek

1 miejsce - techniki specjalne młodziczek -155cm Twimyo Nopi Apcha Bushigi

1 miejsce - tor przeszkód młodziczek



Mateusz Grzyb

1 miejsce walki ciągłe kadetów -48kg



Błażej Cierpiał

1 miejsce walki ciągłe juniorów -78kg

3 miejsce walki przerywane juniorów +185cm



Częstochowa Ośrodek Relaks i Blachownia

Krzysztof Rykała

1 miejsce - tor przeszkód dzieci



Mateusz Kmiecik

1 miejsce - tor przeszkód młodzików



Myszków

Bartosz Maszczyk

1 miejsce - techniki specjalne młodzików -155cm Twimyo Nopi Apcha Bushigi



Maciej Szafrański

1 miejsce - techniki szybkościowe dzieci



Łukasz Typel

1 miejsce

techniki szybkościowe młodzików



Zawiercie



Błażej Szkulik

1 miejsce walki ciągłe kadetów +66kg



Piotr Bujak

3 miejsce walki ciągłe juniorów -66kg

2 miejsce walki przerywane juniorów -175cm



Agnieszka Bromblik

1 miejsce walki ciągłe juniorek -64kg





Będzin

Karolina Pawlak

2 miejsce tor przeszkód młodziczek



Witold Ragan

1 miejsce walki ciągłe seniorów -72kg

2 miejsce walki przerywane seniorów -175cm



Krzysztof Wiśniewski

1 miejsce walki ciągłe seniorów +84kg



Katarzyna Banasik

1 miejsce walki ciągłe seniorek -50kg

3 miejsce walki przerywane seniorek -160cm



Marta Brylińska

1 miejsce walki przerywane seniorek -170cm



Wojkowice



Miłosz Siuda

1 miejsce techniki specjalne juniorów Twimyo Yop chagi



Dawid Latosik

2 miejsce walki ciągłe juniorów -72kg



Miłosz Palacz

2 miejsce walki ciągłe juniorów -60kg

Sędziowie - Zbigniew Pawlak, Marek Sosiński, Kamil Fałek, Anna Sławuta, Inga Matuszewska, Marta Brylińska (sekretarz zawodów). Kierownik ekipy - Tomasz Czerwik, Magdalena Makowska